تبلیغات
هالف گیم دنیای گیمر های حرفه ای - پیش نمایش کامل بازی L.A.Noire  


Mortal Combat 2011 Trailer

دانلود تریلر های بازی Mortal Combat 2011

Mortal Combat 2011 Trailer Mortal Combat 2011 Trailer

TOP GAMES 2011

معرفی 10 بازی برتر سال 2011

Ten Writer Ten Writer

Top Games 2010

برترین بازی های سال 2010 از نگاه هالف گیم

Top Games 2010 Top Games 2010

Assassins Creed : Brotherhood

نقد و برسی Assassins Creed : Brotherhood - اتزیو در انجمن برادری

Red Dead : Undead Nightmare Assassins Creed : Brotherhood

Batman : Asylum City

پیش نمایش Batman : Asylum City - بتمن در محاصره دیوانه های حرفه ای

Batman : Asylum City Batman : Asylum City


http://up.iranblog.com/images/7bk950t0y2xysbkra1ts.jpg
سلام به دوستداران هالف گیم امیدوارم حالتون خوب باشه با پست داش پوریا (یعنی همون بمب اتم) که حال کردین خدا رو شکر با پست ها و در واقع بمب های داش روزبه چی ؟ خوب اونم خدا رو شکر .. امروز با پیش نمایش بازی L.A Noire در خدمتتون هستم که خیلی این بازی بسیار شباهتی به GTA و Red Dead Redemption دارد که من عاشق اینجور سبک هام خیلی با هاشون حال می کنم جنایاتی که می کنید و یا جنایاتی را باید جلوی آنها را بگیرید و کلی داستان های دیگر و جذاب حالا من اومدم برای شما این بازی را توصیف کنم این بازی شرکت سازندش Rockstar بوده که همه ما می دونیم این شرکت خوراکش این جور سبک هاس و سازنده اینجور بازی ها حرف اول رو می زنه . امیدوارم که از این پیش نمایش من خوشتون بیاد .

http://game-game.persiangig.com/L.A.H.jpg

""وارد دنیای مافیا 3 شوید""

 

 پیش نمایش کامل بازی L.A.Noire کاری از گروه هالف گیم

 نام بازی  L.A.Noire  
 نام فارسی بازی  شب های پرسه
 سازنده  Team Bondi  
 انتشار دهنده  Rockstar Games
 سبک بازی  Adventure
 درجه سنی  بالای 18 سال
 انتشار برای پلتفروم های  PS3 ، Xbox 360
 تاریخ انتشار May 17, 2011
 نویسنده پیش نمایش  کمیل میرسمیعی

مقدمه 
خوب این بازی رو که همه می دونن شرکت Rockstar ساخته شده و شرکت Rockstar رو باید خدای ساخت اینجور سبک ها دونست چون که بسیاری از بازی های آن از جمله GTA و Red Dead Redemption بسیار بازدید زیاد شده و در کل در این سبک ها استاد هست تا سبک های دیگه اولین بازی آن که GTA بود در صنعت بازیسازی یک تحولی شد و خلاصه همه مردم به این بازی ها روی اوردن و از بازی کردن آن ها سیر نمی شدن و لذت می بردند و آخرین بازی آن هم که همه می دونید Red Dead Redemption بود که این بازی در سبک قدیم بوده و از بازی هایی بوده که هفتیر کشیدن حرف اول رو می زد و همه برای بدست اوردن ثروت سر هم می جنگیدند و حالا باید بریم سر شاهکر بعدی شرکت Rockstar یعنی بازی L.A Noire که ببینیم که آیا این بازی بهتر از بازی های قبلی شده و یا نه بدتر شده ؟! 


یکی از افسران پلیس در جنگیدن با جنایتکاران ... ! .

وارد دنیای مافیا 3 شوید !!!
داستان بازی در کشور بزرگ آمریکا در یکی از شهر های پر از جنایات و زد و کشت یعنی لس آنجلس در دهه 40 میلادی اتفاق می افتد که شما نقش یک جوان هستید که تازه از جنگ جهانی دوم بازگشته و از یک مقام سرباز به مقام یک کارگاه بزرگ تبدیل می شوید که اسم شما هم هست ارون استون و باید جلوی جنایاتی را که باعث آشوب در شهر شده رو گرفته و شما مثلا یک پروژه رو به شما می دهند مثلا یک پروژه یک زن که باعث جنایاتی از جمله مواد دخانیات و ... شده را می دهند و شما باید جلوی آن را گرفته و با کارگاه ها و افسران پلیس دیگر جلوی آن را بگیرید . جالب اینحاست که دقیقا داستان بازی GTA برعکس بازی L.A Noire  شده که در GTA شما باید جنایات بکنید و هر کسی را که مانع شما می شود را کشته ولی در L.A Noire دقیقا بر عکس شده شما باید وظیفه یک کارگاه را داشته باشید و جلوی جنایات مردم را گرفته که خود این یک تحول در شرکت Rockstar رخ داده است . در این بازی در واقع شما نمی توانید مردمان بی گناه و کسانی که جرم و قتل انجام داده اند را به ضرب و یا شلیک گلوله ببندید در واقع هر چیزی قانونی دارد و شما باید مثل یک کارگاه وظایف خود را انجام داده و دست به جرم و جنایات و دزدی نزنید و اگر هم بزنید پای خودتان گرفتار شده و یک جریمه ای دارد . بازی بیشتر فکری است تا در خیابان به دنبال جنایات گران بیوفتید و آنان را به گلوله ببندید و یا همان جا مجازاتشان بکنید . شما با هر تمام کردن پروژه و وظایف خود ارتقاء درجه یافته و به یک سمت دیگر رسیده که بسیار جذاب هم هست . شما برای تمام کردن پروژه باید بسیار وقت گذاشته و باید به دنبال سرنخ هایی باشید و با کسانی که در مورد ایم پروژه می دانند صحبت کرده و سرنخ هایی را پیدا کنید و شاید هم کسانی باشند که می خواهند شما را گمراه کرده و حرف غلط به شما می گوید و شما رو سر در گم می کنه و خودتان باید خوبی و یا بدی را تشخیص داده و به دنبال سرنخ بروید و برخی اوقات شما با یک خانوم رو به رو می شوید که پر از احساسات شما را گول زده و یا حرف راست را می گوید !!


شما برای بدست آوردن سر نخ از محیط ها و صحنه های قتل عکس برداری می کنید .

گرافیکی همچون تمام احساسات در آن !!
گرافیکی که در بازی L.A Noire طراحی شده است بسیار خیره کننده است شما با نگاه کردن به تمامی تریلر های بازی L.A Noire می فهمید که کلا با نگاه کردن آن شما همه چیز را حس کرد و دروغ گو و راست گویی را مشخص می کنید و در کل یک حس بسیار عالی دارد . حتما برای پیدا کردن سر نخ هایی باید بازی با گرافیک بالایی برخورد دار باشد که شما همه چیز را تشخیص داده و کل محیطی را که حس می کنید سرنخی در آن است رو کاملا بگردید و تمام وسیله ها و تمام زیر و رو خونه رو بگردید تا سرنخی پیدا کنید باید بگم که در اینجور طراحی ها عالی طراحی شده . بازی بیشتر با رنگ های تیره طراحی شده که در واقع اینجور بازی ها به رنگ های تیره بسیار خوب جلوه می دهد و طراحی آن بسیار سخت است . نور پردازی بازی بسیار عالی بوده و بافت ها در بازی بسیار دقیق طراحی شده و مثلا در جایی یک جسد افتاده و شما با چراغ قوه به آن نزدیک می شوید و تمام جزیات او را می گردید که بسیار عالی طراحی شده است و شما می توانید کلا با دقت و با گرافیکی بالا و نور پردازی عالی جسد را گشته و سر نخی از آن برای کامل کردن پروژه پیدا کنید . 


در این تصویر نورپردازی عالی بازی رو می بینید و یک جسد در یک خیابون تنگ !! .

صدا گذاری و موزیک همچون به زیبایی صدای طبیعی !!
در مورد موسیقی باید گفت که بسیار زیبا بوده و د مناطق خاص تغییر کرده مثلا در حال بازجویی از یک نفز موزیک ملایم و یا ... به گوش می رسد و در هنگام جنگیدن و یا تعقیب کسی موزیک خشن و هیجان انگیز به گوش شما می خورد که باعث جذب شما به بازی شده و یا دلهره آوردن شما که بسیار هیجان انگیز است . در بازی L.A Noire  بیش از 300 کارکتر از بازیگران به وجود آمده است و در آنها بسیار تنوع دیده می شود و شما هر روز یک شیخصیت جدیدی می بینید که صداگذاری بر روی آنها بسیار زیبا کار شده و یک مفر با صدای کلفت و یک نفر با یک صدای ظریف و مظلومانه شما رو گول زده و گمراه می شوید و یا شما رو به کشتن می دهد . در بازجویی از شخصیت های بازی شما هم می توانید آنها را فریب دهید و یا با چهره ای خشمگین آن را بترسانید و با لهن جدی و تند از آن بازجویی کنید و یا شما آن را به یک تهمت گیر بیندازید تا از آن بازجویی کنید گاه هم با شکنجه هم میشه از افراد بازجویی کرد . حرف زدن ها کاملا با حرکات دهان و لب هماهنگ است و این یک دقت بسیار و طراحی دقیق نیازمند است که شرکت Rockstar از عهده آن بر آمده و آن را به نحو احسن انجام داده است .


شما برای پیدا کردن سرنخ به همه جا می روید از جمله این خانه تاریک ! .

گیم پلی همچون مافیا 3 !!!
گیم پلی بازی در شهر لس آنجلس اتفاق می افتد و در باره گیم پلی باید گفت که در این بخش بسیار دقت شده و بسیار خوب طراحی شده است . در گیم پلی که دیدم شما می توانید هر جایی را که خواستید بگردید و تمام سرنخ ها را پیدا کنید و یا در خیابان که کسی شک و تردیدی دارید از آن بازجویی کرده و یا به کلانتری ببرید آن فرد را و یا اگر شکی در آن دیدید می توانید به دوستان خود زنگ زده و از آن بازجویی کنید . یک نکته بسیار جالب این است که شما می توانید به هر محیطی که در آن قتل رخ داده و یا سرنخی از آن پیدا کردید از آن مکان عکس برداری کنید و آن را با دوستان خود مورد بررسی قرار دهید و سرنخی پیدا کنید . شما یک کارگاه پر عظمت هستید و هر جا باید یک دفترچه یادداشت همراه داشته باشید و هر چیزی را می بینید یادداشت کنید و گزارش بدهید و آن مورد بررسی و مقایسه قرار بدهید . شما می توانید به هر کسی که شک کردید آن را به اتاق بازجویی ببرید و از آن با لهن تند و یا شکنجه بازجویی کنید و یا آن را گول زده و از زیر زبان آن حرف بکشید بیرون شما می توانید به نگاه کردن به صورت مجرم و یا طرز حرف زدن آن و لب و دهان به او شک کرده و از آن بازجویی کنید . در مورد مجرمین باید بسیار دقت کرد که آن ها زود به شما حرف حق را نمی گویند و باید با حرف های خود و سوال های خود آن ها را گیج کنید تا حرف حق را از زیر زبان آن ها بکشید بیرون و باید به چهره آن بسیار دقت کرده از لب تا صورت آن را باید به دقت نگاه کرد اگر هم که نتونستید نگران نباشید می توانید به اتاق فیلم برداری بروید و فیلمی را که ظبط شده است رو چند بار با دقت ببینید و تشخیص بدهید و سرنخی پیدا کنید همچنین شما می توانید این حرف ها را در دفترچه یادداشت خود نوشته و دوباره بر آنها مروری کنید و با ترکیب چند یادداشت سرنخی پیدا کنید . در بازی وقتی که سوار بر ماشین هستید خبر ها از رادیو به گوش شما می خورد که مثلا یک قتل در کوچه ی ... شده و هر چه زود تر افسران پلیس و کارگاهان به آنجا برویند و ...


دوستان خود همیشه همیار و کمک شما هستند .

پایان بازی مافیا 3 یا همان L.A Noire !!
در واقع باید گفت یک شاهکاری از شرکت Rockstar در انتظار است و باید گفت که این بازی بیش از 20 میلیون دلار براش خرج شده است و بازی کردن آن بی درنگ باید گفت بله هر گیمری باید بازی L.A Noire رو بازی بکند و گر نه نصف عمرش بر فنا رفته ... شرکت Rockstar برای این بازی تبلیغات زیادی انجام نداده است ولی با این حال با این چند تریلری که دیدم باید گفت یکی از بهترین بازی و شاهکار های سال 2011 خواهد شد به امید زود رسیدن این بازی ...

"" کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع :: هالف گیم :: غیر مجاز میباشد ""
موضوعات مرتبط: Ps3،  Xbox 360،  پیش نمایش بازی ها، 
منبع مطلب: half game

بازدید: 
ارسال در تاریخ 1389/11/29 توسط کمیل
مطالبی دیگر از بازی: L.A.Noire | لینك مطلب | ارسال نظرات | نظر
صفحات سایت
جستجوگر سایت
  
جدیدترین پیش نمایش ها
کلیک کنید
Batman : Asylum City
شرکت سازنده : Rocksteady Studios
سبک بازی : Action Adventure
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Q4 2011
کلیک کنید
dead space 2
شرکت سازنده : visceral games
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Jan 25, 2011
کلیک کنید
Fable III
شرکت سازنده : LionHead
سبک بازی : RPG
سن مورد نیاز : + 16
تاریخ انتشار : Q3 2010
کلیک کنید
Halo Reach
شرکت سازنده : Bungie Software
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Q3 2010
کلیک کنید
Alpha Protocol
شرکت سازنده : Obsidian
سبک بازی : Role Playing
سن مورد نیاز : + 16
تاریخ انتشار : Jun 1, 2010
کلیک کنید
Napoleon: Total War
شرکت سازنده : Creative Assembly
سبک بازی : strategy
سن مورد نیاز : + 12
تاریخ انتشار : Feb 23, 2010
جدیدترین نقد و برسی ها
کلیک کنید
Assassins Creed : Brotherhood
شرکت سازنده : Ubisoft Monteral
سبک بازی : action adventure
سن مورد نیاز : + 17
نمره هالف گیم به بازی : 8,8
کلیک کنید
red dead : undead nightmare
شرکت سازنده : Rockstar San
سبک بازی : Action Adventure
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9
کلیک کنید
Metro 2033
شرکت سازنده : 4a Games
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 8,7
کلیک کنید
Call of Duty : Black Ops
شرکت سازنده : Treyarch
سبک بازی : Action
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9
کلیک کنید
medal of honor
شرکت سازنده : EA LA , Dice
سبک بازی : Action
سن مورد نیاز : + 17
نمره هالف گیم به بازی : 7,8
کلیک کنید
Heavy Rain
شرکت سازنده : Quantic Dream
سبک بازی : Adventure
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9,4
تمامی مطالب سایت هالف گیم از طرف خود نویسندگان انتشار یا تدوین شده است و کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع half game غیر مجاز است.