تبلیغات
هالف گیم دنیای گیمر های حرفه ای - بسته خبری شماره پنجم


Mortal Combat 2011 Trailer

دانلود تریلر های بازی Mortal Combat 2011

Mortal Combat 2011 Trailer Mortal Combat 2011 Trailer

TOP GAMES 2011

معرفی 10 بازی برتر سال 2011

Ten Writer Ten Writer

Top Games 2010

برترین بازی های سال 2010 از نگاه هالف گیم

Top Games 2010 Top Games 2010

Assassins Creed : Brotherhood

نقد و برسی Assassins Creed : Brotherhood - اتزیو در انجمن برادری

Red Dead : Undead Nightmare Assassins Creed : Brotherhood

Batman : Asylum City

پیش نمایش Batman : Asylum City - بتمن در محاصره دیوانه های حرفه ای

Batman : Asylum City Batman : Asylum Cityسلام به برو بچ باحال و خوب هالف گیم امیدوارم که خوب باشید منو که دیگه می شناسید ؟ بله من کمیل هستم و تمام سعیم رو می کنم که با برو بچ هالف گیم وب رو به قله های سعادت برسونیم و همه دوستداران هالف گیم از وب لذت ببرن . خوب بریم سر پست دوم من یعنی بسته خبری شماره پنجم که امیدوارم لذت کامل رو از این پست من ببرید در این پایین خبر های بازی ها رو بخونید و به ادامه مطلب بروید .

در این بسته خبری شما می خوانید :
1 - ویژگی های جدید بازی Dirt 3
2 -  بازی Devil My Cry 4 برای iPhone
3 -  اطلاعات جدید در باره ی PSP : NGP
4 - فروش کنسول بازی PS3

1 - ویژگی های جدید بازی Dirt 3
با ساخت نسخه قبلی این بازی زیاد بازی جالبی نشده بود و چند تا اشکالات جدی داشته بعد که در نسخه جدید این بازی یعنی Dirt 3  برطرف شده و امیدواریم که واقعا برطرف بشه ... در نسخه قبلی که در سال 2009 منتشر شده بود یک اشکال بازی این بود که موزیک های بازی با صدای کم و تقریبا موزیک ها زیبا و دلنشین نبوده و بیشتر تمرکز ما را به هم می زدند که در این نسخه با صدای دو برابر و موزیک های بهتر وی زیبا تر برطرف شده است . خوب مشکل دوم این بود که ماشین های کم در بازی است و این باعث می شد که لذت کافی رو از بازی نبریم ولی در نسخه جدید ماشین های متفاوت و رنگ و وارنگ به بازی اضافه شده و هر کدوم از این ماشین ها تاکتیک خود رو دارد در نسخه جدید بازی می توان در بسیاری از کشور ها مثل : فنلاند ، نروژ ، کنیا و ایالت متحده آمریکا بازی رالی را برگذار کرد که این در نسخه قبلی کشور های زیادی نبوده است و این هم مشکل سوم بازی بوده است .

2 -  بازی Devil My Cry 4 برای iPhone
وقتی برای اولین بار Capcom بازی Devil My Cry 4 رو برای Xbox 360 و همچنین PS3 منشر کرد و حالا فهمیدن که این بازی می خواهد به همان اندازه زیبا و پر مهیج برای iPhone منتشر شود عصبانی شدند و باعث شد که طرفداران کنسول های Xbox 360 و PS3 حسودی کنند ... (این جمله خبری بود که شما عزیزان از آن مطلع شوید)
خوب با خواندن متن بالا فهمیدید که این بازی می خواهد برای iPhone با گرافیکی شبیه به Xbox 360 منتشر شود می دانید که iPhone با صفحه لمسی می توان بازی کرد و این سوال تو ذهن شما می آید که می توان بازی Devil My Cry 4 را با گوشی صفحه لمسی بازی کرد ؟ بله می شه با ابتکاری که شرکت Capcom به خرج داده می توان بازی را به راحتی انجام داد می گویند که انقدر این صفحه نمایش دقیق است که مثل ذهن ما عمب می کندو بی درنگ کار ما را انجام می دهد . با قیمتی که روی این بازی گذاشتند حدود 1.99 $ دلار است .

3 - اطلاعات جدید در باره ی PSP : NGP
اطلاعات جدیدی در باره PSP : NGP سونی پدید آمده در لندن دیروز در یک سخنرانی خصوصی حدود 20 توسعه دهندگان در بریتانیا به گفته یکی از شرکت ها گفتند که : در حال حاضر ما داریم در PSP : NGP در بخش سخت افزاری این کنسول کار می کنیم و کار های جدیدی مانند آنلاین بازی کردن را به این کنسول اضافه می کنیم . Developer در صحبتی که با سایت Eurogamer داشتند گفتند : Sony قصد دارد که PSP : NGP را در بازار منتظر کرده و تمرکر بر این داشته باشد که این کنسول را بیشتر بین همه پخش کند و همه به این کنسول آشنایی داشته باشند ...

4 - فروش کنسول بازی PS3
امروز شرکت Sony آخرین گزارش در آمد خود را برای دسامبر 2010 گفته است ...  در واقع این شرکت 6.3 میلیون PS3 در طول 3 ماه فروخته می شود که در سال پیش یعنی 2009 حدود 6.5 میلیون به فروش رسیده شده بود که این یعنی شرکت Sony ضرر کرده است که باید فروش خود را بالا ببرد و یا کنسول های جدیدی را ارائه کند ... و آمار PSP حدود 4.2 میلیون بوده و این نشان می دهد نباید آمار PS3 در حد PSP باشد و آمار کنسول PS2 در سال گذشته 2.1 میلیون بوده است که در سال جدید حدود 5.3 میلیون به فروش رسیده است که با این آمار یعنی خیلی کنسول PS2 به فروش رسیده و تا حدی فروش PS3 را جبران کرده است .

"" کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع :: هالف گیم :: غیر مجاز میباشد ""موضوعات مرتبط: Psp،  Pc،  Ps3،  Xbox 360،  اخبار صنعت بازی سازی،  اخبار داغ بازی ها، 
منبع مطلب: half game

بازدید: 
ارسال در تاریخ 1389/11/15 توسط کمیل
| لینك مطلب | ارسال نظرات | نظر
صفحات سایت
جستجوگر سایت
  
جدیدترین پیش نمایش ها
کلیک کنید
Batman : Asylum City
شرکت سازنده : Rocksteady Studios
سبک بازی : Action Adventure
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Q4 2011