تبلیغات
هالف گیم دنیای گیمر های حرفه ای - معرفی 10 بازی برتر سال 2011


Mortal Combat 2011 Trailer

دانلود تریلر های بازی Mortal Combat 2011

Mortal Combat 2011 Trailer Mortal Combat 2011 Trailer

TOP GAMES 2011

معرفی 10 بازی برتر سال 2011

Ten Writer Ten Writer

Top Games 2010

برترین بازی های سال 2010 از نگاه هالف گیم

Top Games 2010 Top Games 2010

Assassins Creed : Brotherhood

نقد و برسی Assassins Creed : Brotherhood - اتزیو در انجمن برادری

Red Dead : Undead Nightmare Assassins Creed : Brotherhood

Batman : Asylum City

پیش نمایش Batman : Asylum City - بتمن در محاصره دیوانه های حرفه ای

Batman : Asylum City Batman : Asylum City


معرفی 10 بازی برتر سال 2011 - half game

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی هالف گیم . سال 2010 هم با تمام حوادث و اتفاقاتی که درش رخ داد به پایان رسید و حالا ما پای در سال جدید گذاشتیم تا یک سال دیگر شاهد رشد و شکوفایی صنعت گیم با عنوان های نابی که در این سال توسط شرکت های معتبر بازی سازی عرضه خواهند شد باشیم .
نمیشه از همین ابتدای کار پیش بینی کرد که ایا امسال سال درخشانی برای صنعت بازی سازی خواهد بود یا خیر اما با انداختن نیم نگاهی به بازی های تاپی که قراره در سال 2011 عرضه بشن میشه تا حدودی پیشرفت رو در این صنعت رو به جلو دید و امیدوار بود که شاهد سالی پر فروغ در این صنعت خواهیم بود ... برای همین و در این پست قصد دارم که 10 بازی برتری رو که قراره امسال توسط شرکت های بازی سازی منتشر بشه رو معرفی کنم تا بیشتر با این عنوان ها اشنا بشید البته تعداد عنوان های برتری که قراره امسال عرضه بشه بسیارند و گروه هالف گیم فقط 10 عنوانی که از بقیه شایسته تر هستند رو در این فهرست جای داده .
بازی ها رو هم به ترتیب بهتر تا خیلی بهتر دسته بندی کردم و هر چه به پایین پست نزدیک تر بشید بازی ها از نظر ما دارای اهمیت بالاتر و برجسته تری خواهند بود .
 
half game

10 - بازی دهم - batman : arkham city :

batman : arkham city

سبک بازی استدیو سازنده منتشر کننده  سن مورد نیاز  تاریخ انتشار
Action Adventure Rocksteady Studios  Entertainment  بالای 18 سال Q4 2011

اینبار استدیوی بازی سازی Rocksteady Studios دنیایی مخوف تر و تاریک تری برای طرفداران batman تدارک دیدند و عنوان کردند که در batman : arkham city بر خلاف سری گذشته و همانطور که از عنوان بازی پیداست شاهد محیطی باز تر و وسیغ تر در بازی خواهیم بود که قطعا این مساله جذابیت بازی رو دو چندان خواهد ساخت .
البته تا عرضه شدن بازی زمان زیادی باید صبر کنید ولی مطمئن باشید که این صبر شما نتیجه خواهد داد و قطعا در سه ماهه پایانی سال 2011 شاهد یک بتمن قوی تر و مهیج تر از سوی شرکت  Entertainment خواهیم بود .
یک پیش نمایش کامل از این بازی زیبا هم در هالف گیم موجوده که در این پست میتونید مطالعه کنید .

half game

9 - بازی نهم - rage :

rage

سبک بازی استدیو سازنده منتشر کننده   سن مورد نیاز   تاریخ انتشار
 Modern Shooter id Software  Bethesda Softworks
 بالای 18 سال
Q3 2011

میگن که لقب سر سختی برای عنوان crysis 2 و dead space از لحاظ گرافیک هنری و تکنیکی خواهد بود ... صحت این ادعا رو میشه در تریلر ها و دموهای قابل بازی که تا به اینجا از بازی دیدیم رو ثابت شده دید . هر چند طراحان گرافیکی بازی عنوان کرده اند که گرافیک بازی در زمان عرضه پیشرفت های چشمگیر تری هم خواهد داشت .
بازی rage هم میتونه یکی از 10 انتخواب اول گیمرهای حرفه ای در بین سیل عظیم بازی هایی که قراره امسال عرضه بشن باشه . بازی از لحاظ گرافیکی چیزی کم نداره و قطعا میشه با دیدن گرافیک بازی پیشرفت این صنعت رو در سال جدید به خوبی احساس کرد اما در بخش گیم پلی هیچ نواوری در بازی دیده نمیشه که ایم مساله کمی نگران کننده خواهد بود ضمن اینکه به نظر نمیرسه بازی خط داستانی جالب و مهیجی داشته باشه ...
در هر صورت باید صبور بود و دید که rage در زمان عرضه چه حرف هایی برای گفتن خواهد داشت .

half
game

8 - بازی هشتم - Dragon Age II :

dragon age 2

سبک بازی استدیو سازنده منتشر کننده  سن مورد نیاز  تاریخ انتشار
 نقش افرینی
 BioWare  Electronic Arts  بالای 15 سال
Mar 8, 2011

در زمان عرضه بازی Dragon Age کمتر گیمری روی این بازی نقش افرینی خوش ساخت حساب باز میکرد اما Dragon Age ثابت کرد که یک بازی کامل و بی نقص هستش که خوراک گیمرهای نقش افرینی باز هست و میتونه این دسته از گیمرها رو به خوبی سیراب کنه ... موفقیت Dragon Age باعث گشت تا BioWare به سرعت کار ساخت شماره دوم بازی رو استارت بزنه تا طرفداران این بازی زیبا چندان معطل عرضه نسخه بعدی نشن .
عصر ازدها قطعا در این سری هم به مانند گذشته زیبا و مهیج خواهد بود و قطعا یکی از انتخواب های نقش افرینی بازها در این سال خواهد بود .

half
game

7 - بازی هفتم - gears of war 3 :

gears of war 3

سبک بازی استدیو سازنده منتشر کننده   سن مورد نیاز   تاریخ انتشار
 Sci-Fi Shooter  Epic Games  Microsoft Game  بالای 18 سال
 Q4 2011

کمربندها رو سفت ببندید و اماده یک نبرد عظیم بین انسان ها و لوکاست ها باشید ... حتما شما هم مثل من دلتون برای اره کردن لوکاست ها و تقسیم کردنشون به دو نیم تنگ شده و دوست دارید که برای سومین بار این لذت رو هر چند خشونت بالایی داره تجربه کنید . استدیوی Epic Games تلاش های فراوانی کرده تا سری سوم از بازی gears of war بازی متفاوت با انچه ما در شماره های نخست و دوم بازی دیدیم باشد ... متاسفانه در تریلرها و دموهای قابل بازی که تا به حال از بازی عرضه شده هیچ ایده نو و جدیدی در بازی دیده نمیشه و به عقیده بسیاری از منتقدان سری سوم بازی gears of war یک کپی برداری محص از شماره دوم بازیست .
البته استدیوی Epic Games برای جلب توجه طرفداران این سری بازی زیبا چند کاراکتر جدید که خانوم هستند رو به بازی اضافه کرده که قطعا حضور بانوان جنگجو در دنیای پر خشونت و رعب اور گرز اف وار جالب توجه خواهد بود .
هر چه به گفته منتقدان gears of war 3 یک کپی برداری از نسخه های اول و دوم باشد باز هم gears of war بازی gears of war است و طرفداران خودش رو دارد و قطعا یکی از انتخواب های اکشن بازها در این سال خواهد بود .

half
game

6 - بازی ششم - portal 2 :

portal 2

سبک بازی استدیو سازنده منتشر کننده   سن مورد نیاز   تاریخ انتشار
 First-Person  Valve Software  Valve Software  بالای 15 سال
 Apr 19, 2011

همه بازی half life رو با ابداع یک سبک نو و گیم پلی متفاوت که صنعت گیم رو چند قدم به جلو برد میشناسند . بازی که توسط شرکت بازی سازی Valve Software ساخته و منتشر شد ... اما بعد از عرضه موفق بازی نیمه جان شرکت Valve Software پرده از یک بازی دیگر با خلاقیت های فراوان برداشت ... نام این بازی زیبا چیزی نبود جز portal که با گیم پلی منحصر به فرد خودش خیلی سریع به یکی از محبوب ترین بازی های سبک First-Person بدل گشت .
حالا شرکت Valve Software بعد از عرضه موفقیت امیز portal کار بر روی نسخه دوم بازی رو اغاز کرده تا طرفداران این بازی زیبا بار دیگه با گیم پلی منحصر به فرد portal نهایت لذت رو از یک بازی کامپیوتری ببرند .

half game

5 - بازی پنجم - crysis 2 :

crysis 2

سبک بازی استدیو سازنده منتشر کننده  سن مورد نیاز  تاریخ انتشار
 Sci-Fi First-Person  Crytek  EA Games  بالای 18 سال
 Mar 22, 2011

crysis نامی که PC بازها به ان افتخار میکنند . بازی که تا قبل از عرضه انچارتد 2 برترین گرافیک بازی های کامپیوتری تا ان زمان رو با خود یدک میکشید . بازی که اوج هنر و گرافیک رو میشد در جای جای محیط های ان دید .
اما حالا این بازی زیبا تنها برای PC بازها نخواهد بود و اینبار کنسول داران خانگی نیز طعم این بازی زیبا و مهیج رو خواهند چشید . شرکت Crytek با قاطعیت عنوان کرده که ما با عرضه crysis 2 اوج هنر در طراحی گرافیکی بازی های کنسولی رو به همه نشان خواهیم داد و این حرف یعنی خط و نشان کشیدن برای استدیوی Naughty Dog و بازی uncharted 3 . حالا باید منتظر ماند و دید که این ادعا ایا در زمان عرضه به واقعیت بدل خواهد گشت یا خیر هر چند در این راه رقیبان سر سختی همچون uncharted 3 , dead space 2 , rage و ... رو پیش رو داره .

half game

4 - بازی چهارم - dead space 2 :

dead space 2

سبک بازی استدیو سازنده منتشر کننده  سن مورد نیاز  تاریخ انتشار
 Sci-Fi Shooter  Visceral Games  EA Games  بالای 18 سال
Jan 25, 2011

چهارمین بازی که در فهرست 10 بازی برتر سال 2011 از دید ما قرار داره بازی نیست جز dead space 2 . بازی که توانست بازی های سبک ترسناک رو به نوعی متحول کنه و این سبک بازی ها رو از حالت کلیشه ای و تکراری گذشته خارج کنه و تعریفی جدید از بازی های سبک ترسناک به دنیای گیم معرفی کنه .
شماره نخست بازی یک بازی کامل و کم نقص بود ... قطعا اگه شما dead space رو بازی کرده باشید با من هم عقیده اید که بازی واقعا ترسناک بود و گیمر رو وادار به ترسیدن میکرد ... حتی یک منبع نور کوچک و یا دود و غباری که در محیط پخش بود بازی باز رو به ترسیدن فرا میخواندند .
حالا استدیوی بازی سازی Visceral Games که تیم طراحی اون پخته تر و با تجربه تر شده اند عنوان کرده اند که dead space 2 به مانند نسخه اول یک بازی کامل و کم نقص خواهد بود و قطعا طرفداران این بازی زیبا رو راضی نگاه خواهد داشت . قطعا طرفداران بازی های ترسناک اولین انتخوابشان در سال جدید بازی dead space 2 خواهد بود بازی که فهرست 10 بازیه ما زود تر از 9 بازی دیگر عرضه خواهد شد بازی که میتونید بلخره در تاریخ Jan 25, 2011 تهیه کرده و به مهمانی نکروموف ها برید ...
یک پیش نمایش کامل از این بازی نیز در سایت موجوده که میتونید در اینجا مطالعه کنید .

half
game

3 - بازی سوم - L.A. Noire :

L.A. noire

سبک بازی استدیو سازنده منتشر کننده  سن مورد نیاز  تاریخ انتشار
 Adventure  Team Bondi  Rockstar Games  بالای 18 سال
Apr 5, 2011

همه گیمرها شرکت Rockstar Games رو به خاطر عرضه سری بازی موفق و محبوب GTA میشناسند ... عنوان GTA بلخص شماره چهارم ان که در سال 2009 عرضه شد تعریف جدیدی از بازی های open world ( محیط باز ) رو ارائه کرد که این مساله به همه ثابت کرد که شرکت رکستار گیمز در ساخت بازی های محیط باز تبهر خاصی دارد .
خود شرکت Rockstar Games هم به این استعداد نهفته خود پی برد و تصمیم گرفت که عنوان های دیگری رو با سبک و سیاق بازی GTA 4 ساخته و عرضه کند که در اولین اقدام بازی موفق Red Dead Redemption رو عرضه کردند که با استقبال عموم مواجه شد و با اینکه بازی سبک وسترن و حال و فضای غرب وحشی داشت اما شرکت رکستار توانست با تلفیق ایده های نو و ایده هایی که در گیم پلی GTA 4 از انها بهره برده بود یک بازی کامل و زیبا رو عرضه کند .
حالا و در سال 2011 شرکت رکستار بار دیگر تصمیم گرفته که با عرضه یک بازی در سبک بازی های مافیایی یک بار دیگه بازی های سبک محیط باز اکشن رو متحول کنه و قصد داره با عرضه بازی L.A. Noire برای بازی هایی همچون مافیا و پدر خوانده یک رقیب سر سخت لقب بگیره .

half game

2 - بازی دوم - mass effect 3 :

mass effect 3

سبک بازی استدیو سازنده منتشر کننده   سن مورد نیاز   تاریخ انتشار
Action Role-Playing
 BioWare Electronic Arts
 بالای 15 سال
 Q4 2011

همه شرکت BioWare رو به عنوان یک استدیوی متخصص ساخت بازی های نقش افرینی میشناسند استدیویی که بازیهای بزرگ نقش افرینی همچون Dragon Age و Mass Effect رو در کارنامه درخشان خود دارد . از بازی های ساخته شده توسط این شرکت یک بازی نسب به دیگر بازیها میدرخشد این بازی زیبا بازی نیست جز سری بازی محبوب Mass Effect و کاراکتر فوق محبوب ان کاپیتان شپرد .
بعد از عرضه موفقیت امیز بازی Mass Effect 1 خیلی سریع تیم سازنده کار شماره دوم بازی رو اغاز کردند و در سال 2010 شاهد عرضه بازی Mass Effect 2 بودیم بازی که توانست موفقیت شماره نخست رو یک بار دیگه تکرار کنه وبه واسطه همین موفقیت تیم سازنده تصمیم گرفت که زیاد طرفداران این بازی رو منتظر نگذارد و کار ساخت شماره سوم بازی رو به سرعت اغاز کرد تا در سال 2011 بازهم شاهد یک مس افکت دیگر باشیم .
قطعا امسال دو عنوان نقش افرینی BioWare یعنی بازی های Mass Effect 3 و Dragon Age 2 انتخواب های اول نقش افرینی بازان در سال 2011 خواهد بود .

half game

1 - بازی اول - uncharted 3 :

uncharted 3

سبک بازی استدیو سازنده منتشر کننده   سن مورد نیاز   تاریخ انتشار
 Action Adventure  Naughty Dog  SCEA  بالای 18 سال
 Nov 1, 2011

uncharted نامی که حسابی در سال 2009 درخشید ... کمتر گیمری پیدا میشه که نام این بازی درخشان رو نشنیده باشه بازی کاملا انحصاری و یکی از ده ها برگ برنده سونی .
uncharted 2 در سال 2009 از نظر بسیاری از منتقدان مجلات و سایت های معتبر برترین بازی سال لقب گرفت و همین مساله کار برو برای  Naughty Dog سخت تر کرده ... موفقیت نسخه اول و دوم بازی حسابی سطح توقعات طرفداران بازی رو بالا برده و همه انتظار یک بازی پر هیجان دیگه از انچارتد رو دارند و باید منتظر ماند و دید که ایا Naughty Dog با عرضه uncharted 3 میتونه یک بار دیگه لقب برترین عنوان سال رو ازان خودش کنه هر چند در این راه رقیبان سر سخت بیشماری داره .

"" کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع :: هالف گیم :: غیر مجاز میباشد ""موضوعات مرتبط: Pc،  Ps3،  Xbox 360،  برترین ها از نگاه هالف گیم، 
منبع مطلب: half game

بازدید: 
ارسال در تاریخ 1389/10/23 توسط ناصر
| لینك مطلب | ارسال نظرات | نظر
صفحات سایت
جستجوگر سایت
  
جدیدترین پیش نمایش ها
کلیک کنید
Batman : Asylum City
شرکت سازنده : Rocksteady Studios
سبک بازی : Action Adventure
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Q4 2011
کلیک کنید
dead space 2
شرکت سازنده : visceral games
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Jan 25, 2011
کلیک کنید
Fable III
شرکت سازنده : LionHead
سبک بازی : RPG
سن مورد نیاز : + 16
تاریخ انتشار : Q3 2010
کلیک کنید
Halo Reach
شرکت سازنده : Bungie Software
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Q3 2010
کلیک کنید
Alpha Protocol
شرکت سازنده : Obsidian
سبک بازی : Role Playing
سن مورد نیاز : + 16
تاریخ انتشار : Jun 1, 2010
کلیک کنید
Napoleon: Total War
شرکت سازنده : Creative Assembly
سبک بازی : strategy
سن مورد نیاز : + 12
تاریخ انتشار : Feb 23, 2010
جدیدترین نقد و برسی ها
کلیک کنید
Assassins Creed : Brotherhood
شرکت سازنده : Ubisoft Monteral
سبک بازی : action adventure
سن مورد نیاز : + 17
نمره هالف گیم به بازی : 8,8
کلیک کنید
red dead : undead nightmare
شرکت سازنده : Rockstar San
سبک بازی : Action Adventure
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9
کلیک کنید
Metro 2033
شرکت سازنده : 4a Games
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 8,7
کلیک کنید
Call of Duty : Black Ops
شرکت سازنده : Treyarch
سبک بازی : Action
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9
کلیک کنید
medal of honor
شرکت سازنده : EA LA , Dice
سبک بازی : Action
سن مورد نیاز : + 17
نمره هالف گیم به بازی : 7,8
کلیک کنید
Heavy Rain
شرکت سازنده : Quantic Dream
سبک بازی : Adventure
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9,4
تمامی مطالب سایت هالف گیم از طرف خود نویسندگان انتشار یا تدوین شده است و کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع half game غیر مجاز است.