تبلیغات
هالف گیم دنیای گیمر های حرفه ای - پیش نمایش کامل بازی dead space 2


Mortal Combat 2011 Trailer

دانلود تریلر های بازی Mortal Combat 2011

Mortal Combat 2011 Trailer Mortal Combat 2011 Trailer

TOP GAMES 2011

معرفی 10 بازی برتر سال 2011

Ten Writer Ten Writer

Top Games 2010

برترین بازی های سال 2010 از نگاه هالف گیم

Top Games 2010 Top Games 2010

Assassins Creed : Brotherhood

نقد و برسی Assassins Creed : Brotherhood - اتزیو در انجمن برادری

Red Dead : Undead Nightmare Assassins Creed : Brotherhood

Batman : Asylum City

پیش نمایش Batman : Asylum City - بتمن در محاصره دیوانه های حرفه ای

Batman : Asylum City Batman : Asylum City


پیش نمایش کامل بازی dead space 2 - کاری از گروه half game

سلام دوستان ... امیدوارم که خوب و خوش و سلامت باشید . بلخره بازی مدال هم عرضه شد تا شاهد یک مدال دیگر برای نسل جدید باشیم به زودی هم نقد و برسی کامل این بازی رو در سایت منتشر خواهم کرد . برای امروز هم پیش نمایش یکی از موفق ترین بازی های سال گذشته یعنی dead space 2 رو براتون مهیا کردم که قطعا گیمرهای بسیاری منتظر عرضه این شاهکار EA games هستند تا دوباره سفری به اعماق کهکشان ترس و وحشت داشته باشند .

dead space 2 در نمایشگاه E3 2010 نمایش فوق العاده ای داشت و نظر همه کارشناسان و منتقدان رو به سوی خود جلب کرد و امید میره که در سال 2011 با یک بازی اکشن سوم شخص ترسناک فوق العاده ای طرف باشیم که به معنای واقعی ما را بترساند .

اگه خدا بخواد و مشکلی نباشه بعد از پیش نمایش بازی دد اسپیس پیش نمایش کاملی از بازی black ops منتشر خواهم کرد که قبل از عرضه بازی قطعا مطالعه پیش نمایشش جذاب و خواندنی خواهد بود . بد نیست یه لینک های زیر هم سری بزنید و بیشتر با بازی دد اسپیس اشنا بشید .

""  جدید ترین اخبار و عکس ها از بازی dead space 2 ""

... و اینک کاملترین پیش نمایش بازی dead space 2 به همراه ده ها عکس از بازی کاری از گروه هالف گیم

سفری دوباره به اعماق کهکشان ترس ...

                               پیش نمایش کامل بازی 2 dead space کاری از گروه هالف گیم
 نام بازی  2 dead space
 نام فارسی بازی  فضای مرده
 سازنده  visceral games
 انتشار دهنده  EA games
 سبک بازی  شوتر سوم شخص ترسناک
 سن مورد نیاز  بالای 18 سال - دارای خشونت بسیار بالا
 تاریخ انتشار
  Jan 25, 2011
 قهرمان بازی
 ایزاک
 پلتفروم  xbox 360 , ps3 , pc
 نقاط قوت احتمالی
 گرافیک مبهوت کننده - ادامه یک سری موفق - صداگذاری فوق العاده
 نقاط ضعف احتمالی
 حرکات کند ایزاک کلارک - تنوع کم سلاح ها - داستان کم افت و خیز
 نویسنده
 ناصر

در ایشیمورا چه گذشت :
اما بد نیست اشاره ای گذارا به اتفاقات و حوادثی که در سری اول بازی در سفینه ایشیمورا رخ داد بکنیم تا اون دسته ازدوستانی که تا به حال از انجام این بازی بزرگ محروم ماندند  بیشتر با داستان بازی اشنا بشن ... زیرا داستان سری دوم ادامه دهنده داستان و حوادث قسمت اول بازیست .
قهرمان داستان در سری اول بازی دانشمندی به نام ایزاک کلارک بود که به همراه دیگر دانشمندان و فضانوردان ماموریت داشت تا با حفر دیگر سیارات منابع انرزی رو تهیه و برای استفاده بشر ذخیره و به زمین بفرستد . برای این کار انسان ها با ساخت فضاپیمایی قدرتمند و غول پیکر به نام ایشیمورا سفر خود رو به اعماق کهکشان ها اغاز کردند .
اما  در یکی از همین سفرها اتفاق عجیبی رخ داد و سیستم قضاپیمای ایشیمورا دچار اختلال شد ... سیستم های هشداردهنده شروع به ازیر کشیدن کردند و به نظر میرسید که هیچ چیز سرجای خودش نیست . همه چیز به هم ریخته بود و به نظر میرسید که موجودات بیگانه به ایشیمورا حمله ور شده اند .
بله همینطور بود ... موجودات بیگانه ای به نام نکروموف ها که بسیار چندش اور و ترسناک به نظر میرسیدند در سرتاسر ایشیمورا رخنه کرده بودند و حالا ایزاک کلارک به همراه دیگر دوستانش ماموریت پیدا میکنند که هر چه سریع تر خود رو از این جهنم فضایی رهایی بدهند .
در طول داستان سری اول شما ماموریت داشتید که دستورات دیگر فرماندهان سفینه رو به اجرا دربیارید و راهتون رو برای رهایی هر چه سریع تر از سفینه هموار سازید . که در پایان بازی شما بلخره موفق میشید با کمک نامزدتون nicole از مهلکه گریخته و خودتون رو نجات بدید ... البته دموی پایانی بازی کمی عجیب بود و شایعه اینکه ایزاک در پایان سری اول جان خودش رو از دست میده زیاد بود ولی بعد از انتشار اخبار جدید از سوی سازندگان معلوم شد که قهرمان بازی در سری دوم هم دانشمند دوست داشتنی سری اول یعنی ایزاک کلارک خواهد بود .
در این سری محیط بازی از محیط های تو در تو و تاریک سفینه ایشیمورا به شهر Sprawl که در قمر Titan هست تغییر پیدا کرده است . داستان در این سری 3 سال بعد از حوتدث ایشیمورا پی گیری خواهد شد و به گفته سازندگان داستان در این سری سطحی و ساده نخواهد بود و در طول بازی داستان بازی شما رو شگفت زده خواهد ساخت ...

halfgame

نمایی از یک نکروموف چندش اور در بازی ...

half game

نمایی از نمونه ای جدید از نکروموف ها که به نظر میرسه در دسته های چند نفره به شما حمله ور میشوند .

ترس از نگاهی دیگر :
تا به حال با عنوان های مختلفی در دنیای بازی با زانر ترس مواجه شدیم که که گاه ضعیف و گاه بسیار قوی بوده اند . از جمله بازی های مطرح زانر ترس که بسیاری از گیمرها با نام اوازه انها اشنا هستند میشه به عنوان هایی همجون resident evil , DOOM , sillent hill , fatal frame , fear , bioshock و ... اشاره کرد البته تعداد عنوان هایی که در زانر ترس ساخته شده اند بسیارند و اکثرا با کپی برداری اشتباه از عناوین بزرگ به یک شکست تجاری تبدیل شدند و هرگز دنباله ای نداشتند .
میشه زانر وحشت رو چه در دنیای سینما و چه در دنیای گیم یک زانر موفق و پر طرفدار دونست که سازندگان با وسواس خاصی بازی هایی رو در این زانر طراحی میکنند . قدمت ساخت چنین بازی هایی نیز از زمان کنسول های دوبعدی وجود داشته مانند عنوان جالب و ترسناک evil dead که من خودم به شخصه با اینکه اصلا نترسیدم ولی از بازی خیلی خوشم اومد . بعد از وارد شدن به کنسول های سه بعدی تعریف جدیدی رو از زانر ترس در دنیای گیم با عنوان های resident evil و silent hiil دیدیم همچنین با وارد شدن به نسل بعدی صنعت گیم بازی هایی همچون siren و fatal frame ترس رو از نگاهی دیگر به گیمرها معرفی کردند و حالا در نسل جدید با ظهور عنوان هایی همچون fear و bioshock ترس رو از بعدی دیگر تجربه کردیم .
اما با این همه ایده و بازی های گوناگونی که در نسل های مختلف دنیای گیم ساخته و عرضه شده اند ساخت یک عنوان خوش ساخت با ایده هایی نو و جدید در این زانر کار سخت و دور از انتظاری به نظر میرسید اما تولد یک عنوان جدید که انتشارش بر عهده یک کمپانی مطرح و باسابقه بود تمام معادلات رو به هم ریخت و بازی DEAD SPACE عرضه شد . بازی که نشان داد باز هم میشه در زانر وحشت به گونه های دیگه و با ایده های جدید و نو گیمرها رو ترسوند و به معنای واقعی یک بازی ترسناک ارائه کرد .
مهمترین مساله ای که در dead space 2 باعث شده بود که بازی واقعا ترسناک جلوه کنه بهره بردند از همه ویزگی های یک بازی برای ترساندن بود . تا انجایی که حتی یک منبع نور کوچیک هم باعث میشد که شما برای لحظه ای بترسید . موزیک بازی که یکی از مهمترین ارکان ایجاد ترس در بازی بود اما در کنار موزیک منبع نور هم وسیله ای بود تا شما را تا سر حد جنون بترساند . یکی دیگر از دلایلی که باعث شده بود در دد اسپیس 2 واقعا بترسید غیر منتظره بودند حضور نکروموف ها در سرتاسر بازی بود . به این صورت که در انجایی که احساس میکردید با هجمه نکروموف ها رو به رو خواهید شد خبری از موجودان بیگانه نبود و انجایی که احساس میکردید دیگه خطری تهدیدتون نمیکنه با حمله انواع نکروموف ها رو به رو میشدید . و این است یک ترس واقعی ...
شماره اول بازی توانست با استفاده از ایده های نو و بهره گرفتن از تمام عناصر بازی برای ترساندن گیمرها به یک عنوان خوش ساخت در زانر ترس تبدیل بشه اما امید میره که سازندگان به سرنوشت بازی هایی همچون fear دچار نشن و تمام ایده هایی که در سری اول برای ترساندن گیمرها گنجانده بودند در سری دوم کپی برداری نشه در غیر این صورت تمام گیبمرها دست سازندگان رو خواهند خوند و دیگه خبری از ترس در dead space نخواهد بود و سرنوشت dead space به مانند fear خواهد شد بازی که با کپی برداری محض از عناصر سری اول در سری دوم تمامی ترفند های خود رو برای ترساندن بازی بازان قابل پیش بینی ساخت .

half game

طراحی دشمنان و کاراکتر اصلی بازی با جزئیات فراوان و دقت خاصی انجام شده

half game

ایزاک مراقب پشت سرت باش ...

گرافیک همچنان فوق العاده :
یکی از قویترین بخش ها در سری اول بازی رو میشه گرافیک زیبا و بدون نقص بازی دونست که در کنار موزیک و صداگذاری بازی واقعا درخشید . نورپردازی فوق العاده , طراحی دقیق و پرجزئیات کاراکترها و بلخص نکروموف ها و محیط سفینه , طراحی فوق العاده دود و بخار و ... همه و همه یک اثر هنری زیبا از بعد گرافیک از بازی dead space ساخت . مهمترین تغییری که در این بخش در سری دوم بازی در تریلرها و نصاویر منتشر شده  از بازی دیده شد تغییر پوشش ظاهری ایزاک کلارک هستش که همین مساله نشون میده که سازندگان برای هر چه بهتر نشان دادن قدرت گرافیکی بازی حتی پوشش ظاهری کاراکتر اصلی بازی رو نیز تغییر داده و بهبود بخشیده اند .
اما در این سری طبق قولی که سازندگان بازی یعنی کمپانی Visceral دادند شاهد یک گرافیک خیره کننده و مبهوت کننده تری خواهیم بود . در این سری طبق اعلام سازندگان کار بیشتری بر روی جزئیات خواهد شد و شاهد بافت های باکیفیت تر و پر جزئیات تری خواهیم بود . ضمن اینکه بر روی طراحی محیط و اجسام و لوازم موجود در محیط هم کار بیشتری صورت گرفته تا گرافیک بازی با کمترین مشکل عرضه بشه ... مطمئن باشید در این سری شاهد یک گرافیک خیره کننده از بازی خواهیم بود ... در اخرین تریلری که از بازی در نمایشگاه E3 2010 به نمایش درامد همه چیز زیبا و فوق العاده به نظر میرسید و انتظار میره که این زیبایی در نسخه نهایی نیز دیده بشه .

half game

این فقط شما نیستید که نکروموف ها رو تکه تکه میکنید ... بلکه ممکنه شما توسط همین نکروموف ها تکه تکه بشید ... پس حسابی هواستون رو جمع کنید ...

half game

نورپردازی در این سری نیز خیره کننده و زیباست

صدا و موزیک هم شما را از ترس جان به لب خواهد ساخت :
موزیک یکی از مهمترین عوامل ترساندن به شمار میره حتی دیدن یک تصویر عادی که با یک موزیک خوف و ترسناک همراه باشه فوق العاده ترسناک میشه و هر فردی رو خواهد ترساند . اما در dead space این فقط موزیک نبود که شما رو میترسوند بلکه صداگذاری محیط هم عاملی بود که به وضوح ما رو میترسوند . صدای غرش نکروموف ها ... افتادن قطعه ای بر سطح سفینه , ناله دختری که میگریست و ... همه و همه باعث میشدند که ما به معنای واقعی بترسیم .
Visceral games اعلام کرده که در dead space 2 موزیک و صداگذاری تاثیر بیشتری بر روی ترساندن گیمرها خواهد داشت و اینبار با قطعات خوف ناک تری که برای مراحل بازی ساخته شده اند اینبار به معنای واقعی تری خواهیم ترسید .

half game

بدون شرح ...

half game

وحشت واقعی رو میتونید در هجمه این همه بازی ترسناک ابکی در بازی دد اسپیس 2 به وضوح تجربه کنید

اینبار سریع تر خواهید ترسید :
گذشته از وجود ایده های نو که در سری اول بازی وجود داشت در  گیم پلی بازی مشکلات زیادی دیده شد ... از جمله مشکلاتی که در سری اول در بخش گیم پلی کمی نمرات این قسمت رو کاهش داد میشه به سرعت کم ایزاک کلارک و عدم پرش برای او رو اشاره کرد . اما مهمترین مشکل در این بخش خطی بودن مسیرها و ماموریت ها بود این بخش شاید تا مرحله 4 جذاب به نظر میرسید اما به پیشروی در بازی احساس تکراری شدن ماموریت ها به وضوح احساس میشد . اما شرکت Visceral games با درس گرفتن از این موضوع گیم پلی جذاب تر و مهیج تر رو در این سری طراحی کرده اند و با برطرف کردن نقاط ضعف بازی در بخش گیم پلی و قوی کردن نکات مثبت گیم پلی و اضافه کردن چند ایده جدید گیم پلی سرشار هیجان رو برای طرفداران بازی مهیا ساخته اند .
یکی از جالب ترین قسمت های بازی گذشته وجود 8 اسلحه با قابلیت های مختلف و جالب بود البته بسیاری تونع کم سلاح ها رو یکی دیگر از مشکلات بازی قلمداد کردند . نواوری در سلاح هایی که در سری گذشته دیدیم واقعا جالب بود و مهم اینکه شما با اپگرید کردن سلاح هاتون قدرت و دقت سلاحتون رو میتونستید بالا ببرید . اما سازندگان در این سری چه کرده اند ... ایا بازهم با همان سلاح های سری گذشته طرف خواهیم بود یا یه خونه تکونی در ارشیو سلاح های بازی روی خواهد داد ؟؟؟
Visceral games در این سری تصمیم گرفته که در کنار سلاح های گذشته بازی چند سلاح جدید و جالب دیگه رو به بازی اضافه کنه که از بین این سلاح ها میشه به Telekinesis که یک سلاح نیزه افکن هستش اشاره کرد شما با کمک این اسلحه جالب میتونید نکروموف های نگون بخت رو به سیخ بکشید و حتی چند تا از موجودات بیگانه رو به صورت همزمان سوراخ سوراخ کنید ( جالبه نه ... ) در کنار سلاح های جدید بازی شما همچنان سلاح های گذشته خودتون رو که شامل PLASMA CUTTER , PULSE RIFLE , FLAME THROWER , LINE GUN , FORCE BEAM و ... میشد رو نیز البته با کیفیتی بهتر در اختیار خواهید داشت که به مانند سری گذشنه در طول بازی قابل خرید خواهند بود .
در کنار سلاح های بازی میشه به تولد چند نکروموف جدید در کنار نکروموف های سری گذشته اشاره کرد . با توجه به اینکه حالا محیط بازی از محیط های تاریک و تودرتوی ایشیمورا به فضای باز شهری به نام Sprawl تغییر پیدا کرده قطعا با موجودات بیگانه عجیب و غریب تری روبه رو خواهیم شد . از جمله این موجودات میشه به stalker ها اشاره کرد که در دسته های چند نفری به شما حمله ور میشن و در حین حمله از تاکتیک های مختلفی بهره میبرند ... بدین صورت که چند تا از انها شما رو سرگرم کرده و البلقی به شما حمله ور میشن و تا سر حد نابودیتان به شما خواهند جنگید .
مهمترین مساله ای که باعث افت کیفیت مبارزه ها در سری اول شده بود هوش مصنوئی ضعیف دشمنان بازی بود که کاری جز حمله کردن به شما نداشتند و با دیدن شما فقط و فقط به سمت شما حمله ور میشدند و تا تیکه پارتون نمیکردند دست از سرتون بر نمیداشتند اما در این سری هوش مصنوئی بازی تقویت شده و با وجود دشمنانی همچون stalker ها به نظر میرسه که نکروموف ها کمی باهوش تر شدند و با استدلال به شما حمله میکنند .
ضمن اینکه شما همچنان قدرت های جادویی همچون  kinesis و stasis رو در اختیار خواهید داشت که در این سری قابلیت های بیشتری خواهند داشت .

half game

نمایی از چهره ایزاک کلارک که در این سری نیز قهرمان بازی خواهد بود و شما کنترل او رو تا انتها در اختیار خواهید داشت .

half game

در این سری نیز باید خودتون رو اماده معماهای گوناگونی کنید که به گفته سازندگان در این سری معماها پیچیده تر و چالش برانگیز تر طراحی شده اند

انتظارات ما از dead space جدید :
با توجه به اینکه Visceral Games یک کمپانی با سابقه و پر تلاش نشون داده انتظار میره که یک دنباله موفق رو برای بازی dead space ببینیم ... قطعا در بخش های گرافیک و گیم پلی و داستان و موزیک و صداگذاری شاهد پیشرفت های چشم گیری خواهیم بود . مهمتریم مساله ای که قطعا برای طرفداران بازی جذاب خواهد بود تغییر محیط بازی از سفینه ایشیمورا به شهر Sprawl هستش که قطعا همین مساله تغییرات عمده ای در بخش های مختلف بازی ایجاد خواهد کرد . قرار گرفتن در محیط های وسیع تر و جدید و دست و پنجه نرم کردن با نکروموف های چندش اور تر و غول پیکر تر که به نظر باهوش تر میرسند و تکه تکه کردنشون با سلاح های جدید و جالب تر قطعا در این سری سرگرم کننده خواهد بود .
امیدوارم که dead space 2 بتونه به تمام وعده های سازندگانش جامعه عمل بپوشونه و بار دیگه به معنای واقعی در هجمه این همه بازی ترسناک که همه و همه ترسی از نوع ابکی دارند بترسیم .

half game

در جایی جای بازی باید خودتون رو اماده نبرد با انواع نکروموف ها کنید ... تنوع دشمنان در این سری بسیار بالاست .

"" کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع :: هالف گیم :: غیر مجاز میباشد "" موضوعات مرتبط: پیش نمایش بازی ها،  Pc،  Ps3،  Xbox 360، 
منبع مطلب: half game

بازدید: 
ارسال در تاریخ 1389/07/28 توسط ناصر
مطالبی دیگر از بازی: dead space | لینك مطلب | ارسال نظرات | نظر
صفحات سایت
جستجوگر سایت
  
جدیدترین پیش نمایش ها
کلیک کنید
Batman : Asylum City
شرکت سازنده : Rocksteady Studios
سبک بازی : Action Adventure
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Q4 2011
کلیک کنید
dead space 2
شرکت سازنده : visceral games
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Jan 25, 2011
کلیک کنید
Fable III
شرکت سازنده : LionHead
سبک بازی : RPG
سن مورد نیاز : + 16
تاریخ انتشار : Q3 2010
کلیک کنید
Halo Reach
شرکت سازنده : Bungie Software
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Q3 2010
کلیک کنید
Alpha Protocol
شرکت سازنده : Obsidian
سبک بازی : Role Playing
سن مورد نیاز : + 16
تاریخ انتشار : Jun 1, 2010
کلیک کنید
Napoleon: Total War
شرکت سازنده : Creative Assembly
سبک بازی : strategy
سن مورد نیاز : + 12
تاریخ انتشار : Feb 23, 2010
جدیدترین نقد و برسی ها
کلیک کنید
Assassins Creed : Brotherhood
شرکت سازنده : Ubisoft Monteral
سبک بازی : action adventure
سن مورد نیاز : + 17
نمره هالف گیم به بازی : 8,8
کلیک کنید
red dead : undead nightmare
شرکت سازنده : Rockstar San
سبک بازی : Action Adventure
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9
کلیک کنید
Metro 2033
شرکت سازنده : 4a Games
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 8,7
کلیک کنید
Call of Duty : Black Ops
شرکت سازنده : Treyarch
سبک بازی : Action
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9
کلیک کنید
medal of honor
شرکت سازنده : EA LA , Dice
سبک بازی : Action
سن مورد نیاز : + 17
نمره هالف گیم به بازی : 7,8
کلیک کنید
Heavy Rain
شرکت سازنده : Quantic Dream
سبک بازی : Adventure
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9,4
تمامی مطالب سایت هالف گیم از طرف خود نویسندگان انتشار یا تدوین شده است و کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع half game غیر مجاز است.