تبلیغات
هالف گیم دنیای گیمر های حرفه ای - یش نمایش بازی Napoleon: Total War


Mortal Combat 2011 Trailer

دانلود تریلر های بازی Mortal Combat 2011

Mortal Combat 2011 Trailer Mortal Combat 2011 Trailer

TOP GAMES 2011

معرفی 10 بازی برتر سال 2011

Ten Writer Ten Writer

Top Games 2010

برترین بازی های سال 2010 از نگاه هالف گیم

Top Games 2010 Top Games 2010

Assassins Creed : Brotherhood

نقد و برسی Assassins Creed : Brotherhood - اتزیو در انجمن برادری

Red Dead : Undead Nightmare Assassins Creed : Brotherhood

Batman : Asylum City

پیش نمایش Batman : Asylum City - بتمن در محاصره دیوانه های حرفه ای

Batman : Asylum City Batman : Asylum City


یش نمایش بازی Napoleon: Total War کاری از گروه هالف گیم

سلام به دوستان گل هالف گیم.حالتون چه طوره؟امیدوارم خوب باشید.یه نقد از بازی Napoleon: Total War نوشتم امیدوارم خوشتون بیاد.

مقدمه: زمان، قرن 18 میلادی است. در آن زمان اروپا درگیر جنگ های کوچک و بزرگی بود که به وقوع می پیوستند. سربازان زیادی کشته شدند تا بتوانند نتیجه جنگ را به نفع خود تغییر دهند. اما در بین آن ها تنها یک نفر بود که با استفاده از سپاهش توانست تمام دشمنان را از بین ببرد. او کسی نبود جز ناپلئون بناپارت(Napoleon Bonaparte)  فرانسوی. او فردی بسیار شجاع و دلیر بود که در دوران قدرتش توانست فرانسه را به اوج اقتدار و عظمت برساند. اما الان دیگر زمان زیادی از دوره ناپلئون و سربازانش گذشته است و فقط نام او را می توان در کتاب های تاریخ جستجو کرد. اما با این حال شرکت بازی سازی Creative Assembly سعی دارد تا عظمت نبردهای ناپلئون و کشورگشایی هایش را به تصویر در آورد و آن را در قالب یک بازی کامپیوتری به نام Napoleon: Total War به بازیکنان نشان دهد.

 
بازی Napoleon: Total War اولین نسخه اضافه شونده ای است که برای بازی Empire: Total War در نظر گرفته شده است و قرار است در این نسخه به نبردهای عظیم ناپلئون بپردازد. البته لازم به ذکر است که سری بازی های Total War جزو آن دسته از بازی هایی هستند که طرفداران سبک RTS و بازیکنان PC به شدت به آن علاقه دارند. نسخه های قبلی این عنوان مانند Empire: Total War ،Rome: Total War و یا Medieval II: Total War همگی جزو بازی های خوب این سری محسوب می شوند. حال باید ببینیم که آیا بازی Napoleon: Total War هم می تواند به موفقیت نسخه های جدید دست یابد یا خیر. همان طور که گفته شد بازی در محدوده زمانی قرن 18 تا 19 میلادی اتفاق می افتد و حوادث و اتفاقات مهم آن دوران را به نمایش درمی آورد.
 

تیم سازنده این بازی در این باره گفته اند که :" ما به خوبی محدوده تاریخی ناپلئون را مورد بررسی قرار داده ایم و سعی می کنیم که بازی را هم تا حد ممکن به آن زمان نزدیک کنیم. با این عمل قصد داریم تا بازیکنان حداکثر ارتباط با بازی و زمانی که بازی در آن اتفاق می افتد را برقرار کنند. ما به بازیکن این امکان را خواهیم داد تا خودش درباره ناپلئون اطلاعات به دست آورد و بخش هایی از زندگی این مرد بزرگ را ببیند. ما به بازیکن این امکان را می دهیم تا بتواند ناپلئون و سربازانش را کنترل کند و او را به یکی از قدرت های برتر آن زمان تبدیل کند". گرافیک بازی همانند نسخه گذشته به شدت خوب و خیره کننده است. بازی همچنان از موتور بازی سازی Warscape استفاده می کند. لازم به ذکر است که از این موتور بازی سازی در بازی Empire: Total War هم استفاده شده بود.
 

واقعا قدرت این موتور بازی سازی مثال زدنی است. محیط های بسیار زیادی در بازی وجود دارند که همه آن ها با دقت و جزئیات بسیاری طراحی شده اند. در بازی این امکان وجود دارد تا تعداد زیادی نیرو را به محل نبرد بفرستید. در این لحظه است که یک سیستم قوی می تواند قدرت این موتور بازی سازی و همچنین تیم سازنده را به خوبی نشان دهد. تمام نیروهایی که در بازی مشاهده می شوند از جزئیات بسیار دقیقی بهره می برند و واقعا هنگامی که دوربین را روی آن ها می برید، متوجه می شوید که حتی حرکات آن ها هم بسیار طبیعی و دقیق است. در اکثر صحنه های نبردی که در بازی مشاهده می شوند، نیروهای بسیار زیادی از جمله پیاده نظام، سواره نظام و یا توپ خانه حضور دارند که رو به روی یکدیگر صف آرایی کرده اند. هنگامی که نبرد آغاز می شود، شاهد جلوه های ویژه خیلی خوبی از انفجارها، تخریب ساختمان ها و حتی کشته شدن سربازان هستیم.
 

البته مطمئن باشید که اگر یک سیستم قوی نداشته باشید هرگز نمی توانید از بازی لذت کافی را ببرید. نبردهای دریایی بازی هم بسیار زیباست. کشتی های نظامی آن زمان با تمامی جزئیات طراحی شده اند. شما می توانید افرادی را که در کشتی قرار دارند را هم بشمارید. گیم پلی بازی هم مانند نسخه های گذشته در دو حالت Real-Time Strategy وTurn-Base Strategy طراحی شده است. روابط اقتصادی و دیپلماتیک بسیار پیشرفت کرده است. همانند نسخه های قبلی باید شرایط خوبی را برای مردم خود ایجاد کنید تا بتوانید از نظر قدرت نظامی و اقتصادی پیشرفت کنید. اما اگر به مردم خود امکانات ندهید، آن ها به شدت از شما ناراضی می شوند و ممکن است دست به انقلاب بزنند. در هنگامی که این مسئله به وقوع می پیوندد یک دولت جدید با سیاست های اقتصادی و نظامی جدید به وجود خواهد آمد. در روابط دیپلماسی و بین المللی خود می توانید به روش های مختلف عمل کنید. می توانید با سایر کشورها همکاری های اقتصادی یا نظامی داشته باشید. همچنین می توانید با آن ها پیمان های دوستی برقرار کنید و متحدان خود را افزایش دهید.
 

در کنار این مسائل این امکان ها هم وجود دارند تا دولت های مختلف را مجبور کنید تا خواسته های شما را برآورده کنند. می توانید آن ها را تهدید کنید، یا می توانید با یک حمله نظامی آن ها را به یکی از مستعمره های خود تبدیل کنید. در این بازی همانند نسخه های گذشته اتفاقات تاریخی آن دوران هم به وقوع می پیوندند که دیدن آن ها بسیار جالب خواهد بود. این بازی از نظر گیم پلی بسیار پیچیده و جذاب است و امکانات زیادی را پیش روی بازیکن قرار خواهد داد. همین مسئله این بازی را به یکی از بهترین بازی های PC تبدیل کرده است که کنسول داران از انجام آن محروم هستند. بازی Napoleon: Total War در سه ماه اول سال 2010 برای PC عرضه خواهد شد.


:: کپی برداری از مطالب بدون درج منبع "" HALF GAME "" غیر مجاز است ::موضوعات مرتبط: پیش نمایش بازی ها، 
منبع مطلب: half game

بازدید: 
ارسال در تاریخ 1388/12/10 توسط فرید
مطالبی دیگر از بازی: Napoleon | لینك مطلب | ارسال نظرات | نظر
صفحات سایت
جستجوگر سایت
  
جدیدترین پیش نمایش ها
کلیک کنید
Batman : Asylum City
شرکت سازنده : Rocksteady Studios
سبک بازی : Action Adventure
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Q4 2011
کلیک کنید
dead space 2
شرکت سازنده : visceral games
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Jan 25, 2011
کلیک کنید
Fable III
شرکت سازنده : LionHead
سبک بازی : RPG
سن مورد نیاز : + 16
تاریخ انتشار : Q3 2010
کلیک کنید
Halo Reach
شرکت سازنده : Bungie Software
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Q3 2010
کلیک کنید
Alpha Protocol
شرکت سازنده : Obsidian
سبک بازی : Role Playing
سن مورد نیاز : + 16
تاریخ انتشار : Jun 1, 2010
کلیک کنید
Napoleon: Total War
شرکت سازنده : Creative Assembly
سبک بازی : strategy
سن مورد نیاز : + 12
تاریخ انتشار : Feb 23, 2010
جدیدترین نقد و برسی ها
کلیک کنید
Assassins Creed : Brotherhood
شرکت سازنده : Ubisoft Monteral
سبک بازی : action adventure
سن مورد نیاز : + 17
نمره هالف گیم به بازی : 8,8
کلیک کنید
red dead : undead nightmare
شرکت سازنده : Rockstar San
سبک بازی : Action Adventure
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9
کلیک کنید
Metro 2033
شرکت سازنده : 4a Games
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 8,7
کلیک کنید
Call of Duty : Black Ops
شرکت سازنده : Treyarch
سبک بازی : Action
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9
کلیک کنید
medal of honor
شرکت سازنده : EA LA , Dice
سبک بازی : Action
سن مورد نیاز : + 17
نمره هالف گیم به بازی : 7,8
کلیک کنید
Heavy Rain
شرکت سازنده : Quantic Dream
سبک بازی : Adventure
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9,4
تمامی مطالب سایت هالف گیم از طرف خود نویسندگان انتشار یا تدوین شده است و کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع half game غیر مجاز است.