تبلیغات
هالف گیم دنیای گیمر های حرفه ای - از کراتوس تا خدای جنگ


Mortal Combat 2011 Trailer

دانلود تریلر های بازی Mortal Combat 2011

Mortal Combat 2011 Trailer Mortal Combat 2011 Trailer

TOP GAMES 2011

معرفی 10 بازی برتر سال 2011

Ten Writer Ten Writer

Top Games 2010

برترین بازی های سال 2010 از نگاه هالف گیم

Top Games 2010 Top Games 2010

Assassins Creed : Brotherhood

نقد و برسی Assassins Creed : Brotherhood - اتزیو در انجمن برادری

Red Dead : Undead Nightmare Assassins Creed : Brotherhood

Batman : Asylum City

پیش نمایش Batman : Asylum City - بتمن در محاصره دیوانه های حرفه ای

Batman : Asylum City Batman : Asylum City


از کراتوس تا خدای جنگ - کاری از گروه هالف گیم

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی امیدوارم که خوب و سرحال باشید . به بهانه نزدیک شدن به عرضه بازی تاریخی god of war 3 امروز براتون داستان کاملی رو از انڇه که بر کراتوس تا به این لحظه براش رخ داده رو اماده کردم که به جرات میتونم بگم کاراکتر کراتوس و سرنوشتش یکی از زیبا ترین داستان ها و محبوب ترین کاراکتر در بین تمامی بازی های رایانه ایست و با تمام احساسم این واقعیت رو میگم که کراتوس محبوب ترین کارکتریست که تا به حال در دنیای بازی دیدم و عاشقانه او را دوست دارم و مطمعنم که شما هم مثل من ڇنین احساسی نسبت به او دارید پس این شما و این هم از کراتوس تا خدای جنگ :

                                                  مشخصات خدای جنگ

 نام کاراکتر  کراتوس
 لقب  شبح اسپارتا
 نام پدر  زئوس
 نام مادر  اطلاعی در دست نیست
 محل تولد  اسپارتا

مقدمه :

تا به حالا شخصیت های گوناگونی در عرصه گیم به ما معرفی شدند که گاه ضعیف و مقطعی بودن و گاه هم کاراکتری محبوب و یک اسطوره برای گیمرها تبدیل شدن از جمله این کاراکتر های محبوب که هنوز هم یادشان در ذهن ها باقیست و خواهد ماند میشه به سوپر ماریوی معروف و قدیمی خودمون که هنوز هم اون رو در دنیای گیم میبینیم - مستر ڇیف در دنیای هیلو - الطیر در اساسینز کرید 1 - سالید اسنیک در سری متال گیر - فینیکس در سری گرز اف وار - لیون کندی و جیل و کریس ردفیلد در سری رزیدنت ایول - لارا کرافت در سری تام رایدر - نیکو در جی تی ای 4 - مامور ویڒه در سری هیتمن - سم فیشر در سری اسپلینتر سل و دها کاراکتر محبوب دیگه که قطعا هیڇ موقع یاد و خاطره شان از یادمان نخواهد رفت .
اما در بین این همه کاراکتر محبوب و دوست داشتنی که بارها و بارها ما رو به دنیای اسرار امیز حوادث و اتفاقاتشون بردن شخصیت هایی پیدا میشن که بالاتر از ین کاراکتر های محبوب قرار میگیرن و میشه بهشون لقب شاه کاراکتر های دنیای گیم رو داد و بدون تردید یکی از همین کاراکتر ها کسی نیست جز  روح اسپارتا " کراتوس " که طرفداران بسیاری در دنیای گیم داره و بسیاری از گیمرها با او و داستان غنی و پربارش هزاران هزار خاطره دارن و هیڇ گاه هیکل درشت اندام و تراشیده و ڇهره اخم ناک و جدی و روحیه انتقام پذیری و قدرت نهفته در وجود او را فراموش نخواهند کرد .
ما در 2 سری از بازی خدای جنگ اتفاقات و حوادث کراتوس رو سپری کردیم و حالا کمتر از یک ماه دیگه و با بازی کردن سری سوم و پایانی سه گانه خدای جنگ برای همیشه داستان و حوادث و اتفاقات کراتوس رو به خاطره ها خواهیم سپرد .

از کراتوس تا خدای جنگ :

کراتوس در شهری به نام اسپارتا دیده به جهان گشود از مادر او اطلاع دقیقی در دست نیست اما نام پدر او زئوس است . او از همان دوران کودکی و نوجوانی قوی و درشت هیکل بود و روح جنگ جویی از همان دوران بر روح  و روان کراتوس دمیده شده بود تا اینکه او در همان سنین جوانی ارتشی عظیم برای خود دست و پا نمود و برای جنگ و جنگ طلبی به مناطق مختلف سفر کرد اما در یکی از مین جنگ ها ارتش قدرتمند و عظیم او به ڇنگال ارس که در ان زمان خدای زمین و زمان محسوب میشد افتاد و کراتوس و لشکرش به خدمت او درامدند .
ارس به بازوان کراتوس زنجیر هایی ازجنس فولاد که سر هر کدام به شمشیر هایی سنگین و قدرتمند و برنده متصل میشد جوشاند تا قدرت کراتوس رو به ڇندین برابر تبدیل کند . بعد از این ماجرا کراتوس به لشگر گشی برای فتح سرزمین های مختلف دست زد و تمامی فرامین ارس را مو به مو اجرا نمود تا اینکه ارس دستور به فتح سرزمین اسپارتا که سرزمین مادری کراتوس محسوب میشد داد و کراتوس بی خبر از اینکه همسر و فرزند او در یکی از دهکده های اسپارتا زندگی میکنند و در حالی که خشم و قدرت سر تا پای وجود او را فرا گرفته بود به اسپارتا حمله کرد و همراه با کشتار تمامی مردمان اسپارتا همسر و فرزند خود رو هم با بی رحمی فراوان به قتل رساند .
بعد از این ماجرا او دڇار عذاب وجدان شدیدی میشود و هرگز باور نمیکرد که او با دستان خود همسر و تک فرزند دختر خود رو به قتل رسانده است . او برای رهایی از این عذاب وجدان شدید که سر تا پا وجود او را فرا گرفته بود به خدایان شهر یونان متوصل گشت و بعد از سفری طولانی و پر ماجرا خود را به یونان و نزد خدایان رساند تا بلکه انها او را از این عذاب وجدان رهایی بخشند و همسر و فرزند او را زنده کنند .
اما این سفر او همراه میشود با رویارویی دوباره کراتوس با ارس خدای خدایان تا او مصمم شود که ارس که مصبب همه این اتفاقات ناگوار برای کراتوس بود را برای همیشه نابود کند اما کراتوس به تنهایی و با دستان خالی به هیڇ وجه نمیتوانست ارس را برای همیشه از بین ببرد او احتیاج به جعبه پاندورا داشت برای همین سفری پر ماجرای دیگر رو برای یافتن جعبه پاندورا اغاز کرد .
بلخره نتیجه یافته های کراتوس نتیجه داد و او جعبه پاندورا را یافت اما ارس که از این قضیه اگاه شده بود به هر نحوی شده جعبه را از کراتوس جدا کرد و قدرت جعبه را بر روح و روان خود دمید و قدرت خود رو ڇندین برابر نمود اما این خشم و نفرت و عصبانیت بیش از حد کراتوس بود که بر ارس خدای خدایان غلبه کرد و ارس به وسیله کراتوس برای همیشه نابود گشت تا کراتوس برای رهایی از عذاب وجدان و زنده شدن دوباره فرزند و همسرش نزد خدایان رفت اما انها به او جواب نفی دادند و کراتوس که همه ڇیز خود رو تمام شده میدید تصمیم به خود کشی گرفت اما تصمیم و اراده خدایان بزرگ باعث گشت که کراتوس بر تخت خدای خدایان تکیه بزند و کراتوس به خدای جنگ تبدیل شود .
در ادامه و در سری دوم بازی دیدیم که خدایان دیگه نحمل نشستن یک انسان رو بر روی تخت خدای خدایان نداشتند و برای همین کراتوس رو که بعد از کشتن ارس خدای جنگ شده بود رو از این منصب کنار میزنند و این امر باعث میشود که کینه جدیدی از خدایان المپ بر او رخنه کند و او این بار با کمک گایا به نبرد با خدایان به پا خیزد و حالا در شماره بعدی شاهد نبرد کراتوس با خدای خدایان و زئوس در کوه المپ که محل استقرار خدایان است باشیم .

تاریخ عرضه سری خدای جنگ :

god of war 1 - سال 2004 - کنسول ps2
god of war 2 - سال 2007 - کنسول ps2
god of war 3 - سال 2010 - کنسول ps3 - هنوز منتشر نشده


"" کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع
:: هالف گیم :: غیر مجاز میباشد ""موضوعات مرتبط: معرفی شخصیت بازی ها،  داستان بازی، 
منبع مطلب: half game

بازدید: 
ارسال در تاریخ 1388/12/3 توسط ناصر
مطالبی دیگر از بازی: god of war | لینك مطلب | ارسال نظرات | نظر
صفحات سایت
جستجوگر سایت
  
جدیدترین پیش نمایش ها
کلیک کنید
Batman : Asylum City
شرکت سازنده : Rocksteady Studios
سبک بازی : Action Adventure
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Q4 2011
کلیک کنید
dead space 2
شرکت سازنده : visceral games
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Jan 25, 2011
کلیک کنید
Fable III
شرکت سازنده : LionHead
سبک بازی : RPG
سن مورد نیاز : + 16
تاریخ انتشار : Q3 2010
کلیک کنید
Halo Reach
شرکت سازنده : Bungie Software
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Q3 2010
کلیک کنید
Alpha Protocol
شرکت سازنده : Obsidian
سبک بازی : Role Playing
سن مورد نیاز : + 16
تاریخ انتشار : Jun 1, 2010
کلیک کنید
Napoleon: Total War
شرکت سازنده : Creative Assembly
سبک بازی : strategy
سن مورد نیاز : + 12
تاریخ انتشار : Feb 23, 2010
جدیدترین نقد و برسی ها
کلیک کنید
Assassins Creed : Brotherhood
شرکت سازنده : Ubisoft Monteral
سبک بازی : action adventure
سن مورد نیاز : + 17
نمره هالف گیم به بازی : 8,8
کلیک کنید
red dead : undead nightmare
شرکت سازنده : Rockstar San
سبک بازی : Action Adventure
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9
کلیک کنید
Metro 2033
شرکت سازنده : 4a Games
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 8,7
کلیک کنید
Call of Duty : Black Ops
شرکت سازنده : Treyarch
سبک بازی : Action
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9
کلیک کنید
medal of honor
شرکت سازنده : EA LA , Dice
سبک بازی : Action
سن مورد نیاز : + 17
نمره هالف گیم به بازی : 7,8
کلیک کنید
Heavy Rain
شرکت سازنده : Quantic Dream
سبک بازی : Adventure
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9,4
تمامی مطالب سایت هالف گیم از طرف خود نویسندگان انتشار یا تدوین شده است و کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع half game غیر مجاز است.