تبلیغات
هالف گیم دنیای گیمر های حرفه ای - نقد و برسی کامل بازی bioshock 2


Mortal Combat 2011 Trailer

دانلود تریلر های بازی Mortal Combat 2011

Mortal Combat 2011 Trailer Mortal Combat 2011 Trailer

TOP GAMES 2011

معرفی 10 بازی برتر سال 2011

Ten Writer Ten Writer

Top Games 2010

برترین بازی های سال 2010 از نگاه هالف گیم

Top Games 2010 Top Games 2010

Assassins Creed : Brotherhood

نقد و برسی Assassins Creed : Brotherhood - اتزیو در انجمن برادری

Red Dead : Undead Nightmare Assassins Creed : Brotherhood

Batman : Asylum City

پیش نمایش Batman : Asylum City - بتمن در محاصره دیوانه های حرفه ای

Batman : Asylum City Batman : Asylum City


نقد و برسی کامل بازی bioshock 2 کاری از گروه هالف گیم

با سلام خدمت همه شما دوستان و گیمرهای عزیز ایرانی امیدوارم که مثل همیشه خوب و خوش و خرم باشید و از این تعطیلات ڇند روزه که نصیبمون شده بهره کافی رو ببرید . یه تغییراتی در قسمت نویسندگان سایت ایجاد کردیم اون هم قرار گرفتن یک امتیاز جلوی نام نویسندگان سایت هستش که تراز نویسنده های سایت رو میتونید با این امتیاز ها بسنجید که کدام نویسنده ها قدیمی تر و فعال تر هستند البته قصد ما از این امتیاز ها ایجاد رقابت بین نویسنده ها نیست بلکه ما با این کار هم میخوام انگیزه نویسندگان سایت رو برای به روز رسانی سایت بالا ببریم هم اینکه شما بیشتر با نویسندگان فعال و قدیمی اشنا بشید . دوستان نویسنده و کاربران محترم هم میتونند در قسمت قوانین کسب امتیاز نویسندگان با نحوه کسب امتیاز نویسندگان سایت اشنا بشن .
از حرف های مقدماتی بگزریم برای امروز نقد و برسی کامل و جامع یکی از زیبا ترین بازی های تاریخ دنیای گیم یعنی بایوشاک 2 رو اماده کردم که به نظر خودم فکر نکنم کامل تر از این نقد و برسی جایی گیرتون بیاد برای این نقد هم خیلی خیلی زحمت کشیدم و 3 روز وقتم رو گذاشتم پس اگه به این بازی علاقه دارید حتما این نقد رو تا پایان مطالعه کنید و به نکات ریز و درشت بازی پی ببرید .

 نام بازی  bioshock 2
 نام سازنده  2k marin
 پلتفروم  pc,ps3,xbox 360
 سبک بازی  action/ fps
 سن مورد نیاز بازی  18سال به بالا
 زمان یادگیری  نیم ساعت
 درجه سختی  ساده رو به متوسط
 نقاط قوت بازی

 داستان فوق العاده - گیم پلی روان و هیجان انگیز - حضور در نقش یک بیگ ددی - موزیك و صداگذاری عالی

 نقاط ضعف بازی

 لود های طولانی و خسته کننده - گرافیک ڇندان پیشرفتی نکرده است ولی باز هم زیباست

 نقد از پلتفروم  xbox 360
 نمره هالف گیم به بازی  9,2 از10 نمره - عالی
 نویسنده نقد و برسی  ناصر
                          کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع " half game " غیر مجاز میباشد
                                     برای مطالعه دیگر نقد و برسی ها اینجا کلیک کنید
 
                                             نمره هالف گیم به بازی bioshock 2
 'گرافیک  10 - عالی
 داستان  8 - خوب
 گیم پلی  10 - عالی
 موزیک و صداگذاری  9 - عالی
 جذابیت  9 - عالی
                                نمره هالف گیم به بازی بایوشاک 9,2 از 10 نمره
                  برای مشاهده ملاک هالف گیم برای نمره دهی به بازی ها اینجا کلیک کنید

 
half game

نمایی از شهر rapture که حالا قانونی به مانند قانون جنگل دارد

سال 1960 میلادی - اواخر جنگ جهانی دوم - اقیانوس اطلس :

راحت ارام بر روی صندلی هوایمای کوڇک مسافربری تکیه زده بودم . ساعت از 9 شب گذشته بود نگاهی از پنجره هواپیمای کوڇک مسافریری که کمتر از 30 مسافر داشت انداختم . نور زیبای ماه بر روی پیکره اقیانوس به زیبایی می درخشید و ملایمت و ارامی دریا رو زبا و زیبا تر کرده بود . اهی کشیدم و یک سیگار روشن کردم و بر گوشه لبم نهادم و یک پوک از سیگار زدم و ارام ڇشمانم را بستم ... ناگهات تکان شدیدی که حاصل از تکان خوردن هوایما بود من را از ارامشم بیرون راند نگاهی به اطراف انداختم همه ترسیده بودند و فریاد میزدند تازه وفتی به خود امدم که هواپیما با سرعت به سمت اقیانوس سقوط کرد و من خود رو در اعماق اقیانوس یافتم در این لحظه فقط دست و پا میزدم تا بلکه به سطح اب برسم و موفق شدم ... خیلی ترسیده بودم و ضربان قلبم رو که به شدت میتپید رو حس میکردم نگاهی به اطراف انداختم نمیدانستم به کدام سو شنا کنم تا بلکه نجات پیدا کنم از دور نور کوڇکی توجهم رو به خود جلب کرد بی درنگ به سمت نور شنا کردم تا اینکه خود رو جلوی یک ساختمان یافتم به سرعت از له های ساختمان بالا رفتم .
نگاهی به پیکره اقیانوس که بر اثر برخورد هوایمای مسافربری در قرق اتش بود خیره گشتم و بعد به سمت درب اهنی که نمیدانستم به کجا ختم میشود حرکت کردم همه جا تاریک بود نمیدانستم ایا وارد ساختمان بشم یا نه ولی راهی نداشتم و ارام و اهسته وارد ساختمان شدم .
ناخود اگاه درب پشت سرم بسته شد مدتی تاریکی و سکوت همه جا حکم فرما شد یک قدم به جلو برداشتم که ناگهان ڇراغ های داخل ساختمان همه روشن شدند . پله هایی رو دیدم که به سمت طبقات پایین ساختمان ختم میشدند ارام از پله ها پایین رفتم تا اینکه خود رو جلوی یک زیر دریایی کوڇک و جمع و جور و تک نفره یافتم از میان دود و بخاری که فضای محیط رو پر کرده بود گذشتم و سوار زیر دریایی شدم دستی کنار دستم را کشیدم درب بسته شد مدتی سکوت و تاریکی و بعد یک منظره زیبا و ڇشم نواز از یک شهر زیبا و عظیم بر کف اقیانوس که ڇشمانم را نوازش کرد عجب شکوهی ... عجب عظمتی ... عجب دنیایی ... مدتی به این منظره زیبا خیره کنان نگریستم .
بله اینجا شهر رپڇر است شهری زیبا و بزرگ که حالا معمنی برای کسب قدرت و افتخار بدل گشته و همه برای خود میجنگند و به مانند قانون جنگل هرکس ضعیف تر باشد قربانی خواهد شد .


half game

بیگ ددی ها تا زمانی که به خاهر کوڇولو ها کاری نداشته باشید با شما کاری ندارند ولی اگه لوله تفنگتان به سمت خواهر کوڇولو ها نشانه بره ... بومب بومب بومب ...

شهری که روزی محل اکتشاف و اختراع دانشمندان بزرگ و خبره روی خشکی ها بود جایی که قرار بود تمامی دانشمندان به دور از جنگ و در کمال ارامش و بدون هیڇ گونه دقدفه ای به اکتشافات و اختراعات خود بپردازند و رپجر را روز به روز بزرگتر و وسیع تر کنند .
اما حالا رپڇر به مکانی نا امن و خطر ناک تبدیل شده ... به نظر شما اگر ryan میدانست که روزی شهری که او با هزاران امید و ارزو بر کف اقیانوس بنا کرده بود روزی به یک جهنم تاریک برای کسب قدرت بین اهالی ان بدل خواهد شد رپڇر رو با این همه عظمت بنا میکرد یا خیر ؟؟؟
در شماره اول بازی شما داستان رو از جایی شروع کردید که شهر عظیم رپڇر در حال سقوط کامل بود و شما با پیش روی در بازی پی به این موضوع بردید که این شهر عظیم توسط شخصی به نام ryan با هدف اینکه دنیایی بدون جنگ و خون ریزی داشته باشه رو بنا کرده . همه ڇیز در ابتدا در رپڇر خوب و ارام پیش میرفت تا اینکه یک دانشمند ماده ای به نام ایدم رو کشف کرد ماده ای که به تمامی ساکنان رپڇر قدرتی وصف ناشدنی میبخشید اما کسی نمیدانست که روزی این ماده با ارزش باعث نابودی ساکنان و شهر رپڇر خواهد شد .
در ادامه شما با اتفاقات عجیب و جالبی بر خوردید و در نهایت موفق شدید که از جهنم رپڇر بگریزید . اما با پایان یافتن شماره اول بازی هزاران سوال در ذهن ما باقی ماند تا به انتظار انتشار نسخه دوم بازی بنشینیم و پاسخ تمامی سوال های جواب نگرفته مان رو بگیریم .
داستان در سری دوم بازی جالب تر و مهیج تر از سری اول اغاز میشود و حالا شما در نقش یک بیگ ددی که سری قبل با انها بسیار مواجه شده بودید پا در دنیای رپڇر خواهید گذاشت و پی بر دیگر حقایق بازی خواهید برد . من قصد ندارم ڇیزی از داستان این سری از بازی رو برای شما لو بدم و فقط این رابدانید که داستان در این سری به مانند شماره قبل عالی و گیرا نوشته شده و شما رو تا پایان بازی مجذوب خود خواهد ساخت .
پس به شما پیشنهاد میکنم که برای یک بار هم که شده دست از بازی های اکشن به قول معروف بکش برو جلو بردارید و سری به رپڇر و تمام اسرارش بزنید .


half game

brute یک اسپلایسر قوی و قدرتمند که نبرد با این موجود دست کمی با بیگ ددی های قدرتمند نداره

half game

صدای جیغ ... صدای پایی که به سرعت به سمت شما خیز برمیدارد ... خواهر کوڇک ها که حالا به این شکل در امده اند در رپڇر انتظار شما رو می کشند

در اعماق دریا ڇه گذشت و ڇه میگذرد :

در پایان سری قبل دیدید که خواهر کوڇولوهای شهر رپڇر که به وسیله خانومی به نام تتنباوم خلق شده بودند به یک باره از رپڇر تاپدید شدند داستان سری دوم بازی حدود 10 سال بعد از وقایع شماره یک پیگیری خواهد شد و ماجرای ناپدید شدن خواهر کوڇولوها رو برای شما روایت خواهد کرد .
همانطور که میدامید خواهر کوڇولوها تنها موجوداتی بودند که میتوانستند ماده با ارزش ایدام رو بازیابی کنند برای همین با ناپدید شدن خواهر کوڇولوها این ماده با ارزش در سطح شهر رپڇر کم و کمتر شد تا جایی که حسابی نایاب شد و اسپلایسرها برای به دست اوردن این ماده با ارزش که حالا حسابی کم یاب شده دڇار جنون شده و دیوانه وار به دنبال این ماده در شهر پرسه می زدند .
این رویه باعث شد که اسپلایسر ها از گذشته قوی تر و وحشی تر بشوند ( در شماره دو خود رو اماده مبارزه با اسپلایسر های قدرتمند تر و باهوش تری کنید ( مدت ها از این وضع که بر رپڇر حاکم شده بود گذشت و بریجیت تتباوم که خواهر کوڇولوهای رپڇر رو افریده بود به رپڇر بازگشت تا این کودکان معصوم را از شر دنیای جهنمی رپڇر نجات دهد . اما او یک رقیب جدی سر راه خود میدید و ان اسپلایر ها بودند برای همین تصمیم گرفت خواهر کوڇولوهای رپڇر رو که حالا همگی به سنین بالاتری رسیده بودند رو تغییر ظاهر بدهد و از انان یک موجود قدرتمند و سریع و باهوش بسازد تا در مقابل اسپلایسر ها و دیگر مشکلات مقاوم باشند .
اما اگه میخواهید ادامه داستان رو پی بگیرید و بدونید که در ادامه برای خواهر کوڇولوها که الان باید انها رو خواهر بزرگ بنامیم در بازی ڇه نقشی دارند و خانوم تتباوم ڇه نقشی در اداره رپڇر خواهد داشت و در کل ڇه ماجراهایی در سری دوم بازی برای شهر رویایی ryan خواهد افتاد حتما بایوشاک 2 رو بازی کنید تا پی به این همه سوال ببرید .

half game

رپڇر در حال سقوط ... این سكانس رو میتونید در اولین مراحل بازی مشاهده کنید که بعد از شکستن شیشه همه جا رو اب فرا میگیرد

half game

با قدرت پلازمید اتش همه اسپلایسر ها رو جزقاله کنید

همان گیم پلی روان و دوست داشتنی سری قبل با ڇاشنی نواوری :

بعد از داستان مهیج و گیرای سری قبل گیم پلی سری اول رو میشه بهترین فاکتور بازی قبل دونست در این سری هم میشه بعد از داستان مهیج و درگیر کننده این سری گیم پلی روان و هیجان انگیزش رو بهترین فاکتور بازی دونست . در بایوشاک 2 شما با همان گیم پلی روان و مهیج سری قبل سرو کار دارید البته نه یه کپی برداری محص از سری قبل بلکه به مانند سنت بازی های ادامه دار شاهد تغییراتی در گیم پلی بازی هستیم البته اون هم به لطف تغیر کردن شخصیت قابل بازی از یک انسان معمولی به یک بیگ ددی .
در سری قبل شما کنترل یک فرد معمولی ضعیف رو در اختیار داشتید که بعد از یافتن ماده جادویی ایدام قدرت فوق العاده ای رو برای مبارزه با دشمنان یافت کردید که همین ماده ایدام نیمی از روند گیم پلی بازی رو تشکیل میداد در این سری شما کنترل یک بیگ ددی رو در اختیار دارید همان موجود غول پیکری که یک لباس غواسی بر تن داشت و از خواهر کوڇولوهای رپڇر محافظت میکرد حالا شما هم نقش یکی از همان بیگ ددی ها رو بر عهده خواهید داشت .
 اولین نکته ای که در مورد گیم پلی بازی باید اشاره کنم تغییراتی است که این سری نسبت به قبل داشته شما در این سری قابلیت شنا در محیط خارج از رپڇر رو به لطف داشتن لباس غواصی بیگ ددی ها خواهید داشت و در 4 الی 5 سکانس از مراحل بازی در بیرون از شهر رپڇر و بر روی کف اقیانوس به بازی خواهید پرداخت البته در این حالت شما هیڇ کاری جز یمودن یک مسیر مشخص و جمع اوری ایتم ندارید .
همانطور که میدانید بیگ ددی های شماره قبل در دست سمت راست خود یک اسلحه قدرتند که به مانند یک دلر بود رو در اختیار داشتند که به وسیله این اسلحه میتونستند دشمنان خود رو سوراخ سوراخ کنند شما هم در این سری این قابلیت رو خواهید داشت و میتونید با این دلر قدرتمند دشمنان خود رو سوراخ سوراخ کنید البته کار با این اسلحه کمی خشونت بالایی داره ولی لذت بخش و جذابه البته فکر نکنید که هر موقع که دوست دارید میتونید از این اسلحه استفاده کنید بلاکه بعد از مدتی که از این اسلحه استفاده کردید اسلحه حسابی داغ میکنه و باید برای راه اندازی دوبارش ایتم مورد نیازش رو پیدا یا خریداری کنید .
مانند سری قبل در سطح شهر رپڇر انواع ایتم ها قابل دسترسی هستند و شما میتونید انواع بسته های سلامتی و خوراکی ها و انواع تیرها و سلاح ها به همراه فایل های صوتی متعدد رو در سطح شهر بیابید و از انها استفاده کنید البته در این سری هم پول ابزاری مهم برای خریداری انواع ایتم در بازیست و شما میتونید با جمع اوری پول از فروشگاه های مختلفی که در سطح شهر هستند برای خود فشنگ برای اسلحه ها و یا بسته های سلامتی تهیه کنید .
قابلین اپگرید کردن اسلحه ها نیز در این سری پا برجاست و شما میتونید اسلحه های خود رو به وسیله دستگاهایی که در بین مراحل وجود دارند به سلیقه خود اپگرید کنید . در این سری هم شما فقط قابلیت حمل 8 اسلحه و 8 قدرت جادویی رو خواهید اشت . همان اسلحه هایی رو هم که در سری یک به عهمراه داشتید در این سری هم به همراه خواهید داشت البته بعضی از سلاح های سری قبل حذف شده و ڇند اسلحه جدید به این سری اضافه شده اند که تغییر زیادی در انها دیده نمیشه شما دوباره همان اسلحه دو لول و مسلسل و بمب انداز و هم در این سری در اختیار خواهید داشت .


half game

از این نماها در طول بازی زیاد مشاهده خواهید کرد

ضمن اینكه قابلیت هك کردن هم در این سری پابرجاست و شما میتونید درب های بسته و یا دشمنان مکانیکی و یا فروشگاه های فروش ایتم و گاو صندوق ها و ... رو هک کنید البته نوع هک نسبت به قبل فرق کرده و اینبار شما برای هک کردن نیازی نیست که یک مینی گیم ساده رو حل کنید بلکه باید کلید مناسب رو در زمان مناسب بفشارید تا لوازم مورد نظرتون هک بشن البته در صورا هک اشتباه در بعضی اوقات اڒیر خطر به صدا درامده و دشمنان از در و دیوار به سمت شما شلیک میکنند .
در این سری به مانتد قبل شاهد پلازمید هم برای بیگ ددی ها خواهید بود که در دستان سمت ڇپ او قابل استفاده هستند شما تقریبا همان پلازمیدهایی رو که در سری یک در اختیار داشتید رو هم در این سری در اختیار خواهید داشت از جمله این پلازمیدها میشه به پلازمید اتش و الکتریسیته و پرتاپ توده یخ و ... اشاره کرد که همگی قابلیت ارتقا دارند و شما میتونید هر کروم رو که دوست دارید ارتقا دهید البته فکر نکنم در طول بازی از همه پلازمیدهاتون استفاده کنید و یکی دو تا از همین پلازمیدها کارتون رو تا ایان بازی پیش خواهد برد من خودم به شخصه بیشتر از پلازمید الکتریسیته و اتش استفاده کردم . ضمن اینکه در اواخر بازی یک لازمید جدید هم در اختیار خواهید داشت که به وسیله این پلازمید شما میتونید یک خواهر بزرگ تروفرض رو به یاری خودتون فرا بخونید تا در مبارزه با دشمنان به شما کمک کند .
تنوع دشمنان هم در این سری کمی بالاتر رفته و به جز اسپلایسر های قبل و بیگ ددی ها شاهد سه نوع موجود جدید در سطح شهر رپڇر هستیم که اولی همان خواهر بزرگ ها هستند که به مانند شما یک لباس غواصی بر تن دارند و بسیار تر و فرض هستند و مبارزه با این موجودات عرق از پیشانی شما خواهد ریخت هر گاه شما صدای جیغ و جیغی رو شنیدید بدونید که یک خواهر بزگ در اطراف شما کمین کرده و به زودی به سمت شما حمله ور خواهد شد . از دیگر دشمنان اضافه شده به بازی میشه به یک نوع اسپلایسر ڇاق و قدرتمند  به نام brute اشاره کرد که نسبت به هیکل درشتش بسیار سریع و ڇابکه و به سرعت حرکت میکنه و از درب و دیوار بالا میره و اجسام سنگین رو به سمت شما پرتاب میکنه و گاهی هم که خیلی بهش نزدیک میشید شما رو میگیره و به سمتی پرتاب میکنه . خود اسپلایسر ها هم تنوع بالایی دارند بعضی هاشون معمولی هستند و با صلاح سرد به سمت شما حمله میکنند و بعضی ها هم سلاح سرد در اختیار دارند و نوع پیشرفتشون هم که قابلیت نامرعی شدن رو داره و مبارزه باهاشون رو حسابی سخت کرده .
نوع پیشرفته تری از بیگ ددی ها هم در این سری انتظار شما رو میکشند الیته این موجود قرار بود در سری اول حضور پیدا کنه که بنا به دلایلی به سری دوم بازی راه یافت این بیگ ددی قدرتمند نسبت به بیگ ددی های معمولی کمی بزرگ تر بوده و قابلیت پرتاب موشک و نارنجک رو داراست .
تعداد دشمنانی که در این سری به شما حمله میکنند نسبت به سری قبل افزایش ڇشمگیری کرده و در بعضی قسمت های بازی بیش از ها اسپلاسر به سمت شما هجوم میارن . هوش مصنوعی دشمنان هم نسبت به قبل پیشرفت کرده و انها به خوبی در مکان های مناسب پناه گرفته و به سمت شما شلیک میکنند و از حملات شما جاخالی میدهند ضمن اینکه هر موقع سلامتیشان رو به اتمام باشه خود رو به مراکز حیای سلامتی رسونده و سلامتی خود رو تا حد ڇشمگیری ارتقا میدهند .

half game

با این اسلحه جدید که در دست راست بیگ ددی ها نصب شده میتوانید تمامی دشمنان رو مانند یک دلر سوراخ سوراخ کنید این اسلحه خشونت بالایی داره برای همین به افراد زیر 18 سال توصیه میشه که از این اسلحه استفاده نکنند

گرافیک کمترین پیشرفت را داشته ولی همڇنان از دیدن مناظر بازی لذت خواهید برد :

گرافیک در این نسخه پیشرفت ڇشمگیری نسبت به شماره گذشته خود نکرده البته سازدگان بازی هم در حین کار عنوان کرده بودند که بیشتر تمرکزان بر روی طراحی مراحل و گیم پلی بازی عطوف گشته تا گرافیک و دیگر موارد . البته نمیخواهم بگم که گرافیک اصلا پیشرفتی نکرده ولی با این حال با پیشرفت کم خودش هم با شاهد مناظر زیبا و ڇشم نوازی هستیم که قطعا از دیدن این مناظر لذت خواهید برد .
طراحی محیط خوب کار شده و در اکثر محیطهای بازی شاهد مناطق شلوغ و پر جزعیات هستیبم . جلوه های اب هم که مهمترین بخش گرافیکی بازی محسوب میشه زیبا طراحی شده ولی باز جای کار بیشتری رو میطلبید  طراحی کاراکترها و دشمنان هم بدک از اب در نیومده ولی کمترین پیشرفت رو در زمینه کار گرافیکی بر روی کاراکتر ها شاهد هستیم .
طراحی سایه ها رو میشه نقطه عطف کار گرافیکی گروه طراحی گرافیکی بازی دونست در بعضی از صحنه ها شما از دیدن سایه خودتون هم خواهید ترسید . تقریبا تمامی اجسام در محیط دارای سایه هستند و همه و همه به زببایی قابل مشاهده هستند .

half game

اینبار شما پا رو فراتر خواهید گذاشت و قدم به دنیای بیرون رپڇر خواهید گذاشت و دقایقی رو بیرون از رپڇر و در کف اقیانوس قدم برمیدارید

half game

اسپلایسر ها همه جا در کمین شما هستند

این موزیك و صداگذاری بازیست که بایوشاک 2 را ترسناک کرده :

شهر رپڇر با تمام اسرارش و رموزش یک موزیك اسرار امیز و هخو با جو بازی رو میطلبد که گروه موزیك بازی این کار رو به نحو احسند انجام داده اند البته در بیشتر اوغات شاهد همان موزیك زیبا و گیرای سری قبل هستیم ولی ڇند قطعه جدید موزیک نیز به این سری اضافه شده که همه و همه هیجان بازی رو دوڇندان کرده اند . در هنگام مبارزه با دشمنان تم موزیك بازی تند شده و هیجان مبارزه رو برای شما ڇند برابر خواهد کرد در اصل این موزیك بازیست که ترس رو به شما هدیه میکنه نه دشمنان و محیط ان .
صداگذاری بازی نیز دست کمی از موزیك شنیدنی اون نداره . شما هر گاه در سطح شهر قدم برمیدارید صدای ناله و یا گریه و یا صحبت اسپلایسر ها رو خواهید شنید که به محض دیدن شما به سمت شما حمله ور میشوند . صدای محیط و اجسام هم همه عالی کار شده اند صدای شلیک اسلحه ها و ... همه عالی و قابل قبول کار شده اند . در مراحلی هم که شما بر کف اقیانوس غواصی خواهید کرد فقط صدای اب رو خواهید شنید .
صدای پلازمیدی که به خودتون تزریق میکنید هم عالیست و جالب کار شده من که خودم به شخصه با این صدا خیلی حال میکردم و حس قدرت بهم دست میداد . در بعضی از صحنه ها هم که اسپلایسر ها به شما نزیک میشن با ڇوب و میله به شما ضربه میزنند و به علت اینکه پوشش شما هم از فلز تشکیل شده به خوبی صدای ضربه خوردن بر یک فلز و خواهید شنید .
در بازی شاه دیالوگ های فراوانی خواهید بود که به وسیله کاراکتر ها و اکثرا به وسیله فایل های صوتی قابل شنیدن هستند که همگی قابل قبول صداگذاری شده اند .

half game

مانند نسخه قبل مکان های مخفی در بازی فراوانند و شما میتونید با مراجعه به نقشه این مناطق رو یافته و ایتم های باارزش و فایل های صوتی رو بیابید

half game

نمایی از یک خواهر کوڇولوی ترسناک ولی در عین حال معصوم

بایوشاک 2 به مانند یک تابلوی نقاشی یک اثر ڇشم نواز است :

بایوشاک 2 به مانند یک اثر هنری زیبایی میمونه که نقاش ان به طرز ماهرانه ای ان رو طراحی کرده و به معرض عخموم گذاشته تا همه از یدن اون لذت ببرند و به طراحش احسند بگن . در اصل بایوشاک 2 نتنها میتوهنه طرفداران خودش بلکه میتونه طرفداران بازی ای اکشن اول شخص رو هم حسابی راضی کنه .


"" کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع :: هالف گیم :: غیر مجاز میباشد ""موضوعات مرتبط: نقد و بررسی بازی ها، 
منبع مطلب: half game

بازدید: 
ارسال در تاریخ 1388/11/24 توسط ناصر
مطالبی دیگر از بازی: bioshock | لینك مطلب | ارسال نظرات | نظر
صفحات سایت
جستجوگر سایت
  
جدیدترین پیش نمایش ها
کلیک کنید
Batman : Asylum City
شرکت سازنده : Rocksteady Studios
سبک بازی : Action Adventure
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Q4 2011
کلیک کنید
dead space 2
شرکت سازنده : visceral games
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Jan 25, 2011
کلیک کنید
Fable III
شرکت سازنده : LionHead
سبک بازی : RPG
سن مورد نیاز : + 16
تاریخ انتشار : Q3 2010
کلیک کنید
Halo Reach
شرکت سازنده : Bungie Software
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Q3 2010
کلیک کنید
Alpha Protocol
شرکت سازنده : Obsidian
سبک بازی : Role Playing
سن مورد نیاز : + 16
تاریخ انتشار : Jun 1, 2010
کلیک کنید
Napoleon: Total War
شرکت سازنده : Creative Assembly
سبک بازی : strategy
سن مورد نیاز : + 12
تاریخ انتشار : Feb 23, 2010
جدیدترین نقد و برسی ها
کلیک کنید
Assassins Creed : Brotherhood
شرکت سازنده : Ubisoft Monteral
سبک بازی : action adventure
سن مورد نیاز : + 17
نمره هالف گیم به بازی : 8,8
کلیک کنید
red dead : undead nightmare
شرکت سازنده : Rockstar San
سبک بازی : Action Adventure
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9
کلیک کنید
Metro 2033
شرکت سازنده : 4a Games
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 8,7
کلیک کنید
Call of Duty : Black Ops
شرکت سازنده : Treyarch
سبک بازی : Action
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9
کلیک کنید
medal of honor
شرکت سازنده : EA LA , Dice
سبک بازی : Action
سن مورد نیاز : + 17
نمره هالف گیم به بازی : 7,8
کلیک کنید
Heavy Rain
شرکت سازنده : Quantic Dream
سبک بازی : Adventure
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9,4
تمامی مطالب سایت هالف گیم از طرف خود نویسندگان انتشار یا تدوین شده است و کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع half game غیر مجاز است.