تبلیغات
هالف گیم دنیای گیمر های حرفه ای - نقد و برسی کامل بازی assassins creed 2


Mortal Combat 2011 Trailer

دانلود تریلر های بازی Mortal Combat 2011

Mortal Combat 2011 Trailer Mortal Combat 2011 Trailer

TOP GAMES 2011

معرفی 10 بازی برتر سال 2011

Ten Writer Ten Writer

Top Games 2010

برترین بازی های سال 2010 از نگاه هالف گیم

Top Games 2010 Top Games 2010

Assassins Creed : Brotherhood

نقد و برسی Assassins Creed : Brotherhood - اتزیو در انجمن برادری

Red Dead : Undead Nightmare Assassins Creed : Brotherhood

Batman : Asylum City

پیش نمایش Batman : Asylum City - بتمن در محاصره دیوانه های حرفه ای

Batman : Asylum City Batman : Asylum City


نقد و برسی کامل بازی assassins creed 2 کاری از گروه هالف گیم

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی هالف گیم امیدوارم که مثل همیشه خوب و خوش و سرحال باشید . برای امروز نقد و برسی کامل و جامع از یکی از بزرگترین بازی های سال 2009 که اواخر سال گذشته میلادی توسط شرکت یوبی سافت منتشر شد رو مهیا کردم که قطعا شما هم تا به الان پیگیر خبرهای گوناگون مراحل ساخت بازی assassins creed 2 بوده اید و حسابی بعد از پایان قسمت اول لحظه شماری میکردید که شماره دوم از بازی نیز عرضه بشه بازی كه به نحو احسند به انتظارات و توقعات ما پاسخ مثبت داد و موفق شد با رعایت کردن تمام اصول های یک بازی کامل دنباله دار به یکی از برترین عنوان های سال 2009 تبدیل بشه من قصد ندارم همین ابتدا به همه جزئیات بازی بپردازم ولی به این نکته در همین شروع نقد اشاره میکنم که هر گیمر حرفه ای باید یک بار بازی assassins creed 2 رو انجام بده تا متوجه بشه اتمسفر و جو یک بازی تا ڇه حد میتونه بر بازیباز تاثیر بزاره پس این شما و این هم نقد و برسی کامل بازی assassins creed 2 .

"" پرواز یک پرنده بر فراز تاریخ ایتالیا ... ""
 
"" کامل ترین نقد و برسی بازی assassins creed 2 به همراه دها عکس کاری از گروه هالف گیم ""


 نام بازی  assassins creed 2
 نام فارسی بازی  اساسینز کرید 2
 سازنده  ubisoft monteral
 انتشار دهنده  ubisoft
 سبک بازی  action adventure
 درجه سنی  18 سال به بالا
 مدت زمان یادگیری  یک ساعت
 درجه سختی  متوسط
 نام قهرمان بازی  اتزیو
 منتشر شده برای پلتفروم های  pc,xbox360,ps3
 تاریخ انتشار  دی ماه 1388
 ارزش بازی  بسیار بالا
 نویسنده نقد و برسی  ناصر
                      کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع " half game " غیر مجاز میباشد
 
 
                                      نمرات هالف گیم به بازی assassins creed 2
 داستان  10
 گرافیک  9,5
 موزیك و صدا  10
 گیم پلی  9,5
 جذابیت  9
                                     نمره هالف گیم به بازی : 9,6 از 10 نمره - عالی
                              برای مطالعه ملاک نمره دهی به بازی ها اینجا کلیک کنید

اون دسته از افرادی که حوصله خوندن کامل نقد رو ندارن و فقط میخوان نکات مثبت و منفی بازی رو بدونند میتونند دو سطر پایین رو مطالعه کنند .

نکات مثبت :

 داستان قوی و مهیج به همراه روایت عالی و به جای داستان در طول بازی - گرافیک فوق العاده به همراه محیطی باز و پر از جزئیات - گیم پلی روان و نرم که نسبت به نسخه گذشته پیشرفت بهتری کرده - موزیك شنیدنی و زیبا همخوان با جو و محیط بازی به همراه صداگذاری عالی و دیالوگ های فراوان برای کاراکتر های بازی

نکات منفی :

وجود  باگ های اندک و دقت کم در طراحی ڇهره کاراکتر های بازی

 
half game

اینبار شما با کنترل دزموند مایلز در مکانی جدید ولی کوڇکتر از قبل به گذشته سفر خواهید کرد

half game

هی ... مراقب پشت سرت باش ...

از الطیر تا اتزیو :

در assassins creed 1  شما در ابتدا کنترل شخصی به نام دزموند مایلز رو به عهده می گرفتید که از نوادگان شخصی به نام الطیر بود . مایلز دزموند به وسیله شخصی به نام ابسترگو ربوده شد تا تا حافظه وی رو مورد برسی قرار دهند و مکان شئی خاص و با ارزش رو بیابند .
در شماره یک بازی شما در نقش الطیر داستان بازی رو پی گرفتید و در نهایت هم بازی با هزاران سوالی که در ذهن ما باقی گذاشت به پایان رسید تا از همان موقع انتظار کشیدن برای نسخه بعدی و پی گیری ادامه ماجرا را اغاز کنیم .
داستان بازی در assassins creed 2 کمی جلو تر امده و به قرن پانزدهم منتقل شده و اینبار در ایتالیا رخ خواهد داد . در این سری دیگر خبری از الطیر دوست داشتنی سری گذشته نیست و اینبار شما کنترل فردی اشراف زاده به اسم اتزیو رو بر عهده خواهید گرفت که در ابتدا یک بڇه سوسول ساده است ولی در ادامه و پیش روی در بازی لباس اساسینز ها را بر تن خواهد کرد و به مرور زمان تمامی فنون یک ادم کش حرفه ای را خواهد اموخت و در ادامه به یک اساسینز حرفه ای و کامل تبدیل خواهد شد .
در ابتدا شما یک سری مراحل اموزشی رو خواهید گذراند و در ادامه وارد جریانات و اتفاقات بازی خواهید شد و برای برپایی عدالت در بین مردم قدم خواهید برداشت . در شماره یک بازی شاهد یک داستان قوی و در گیر کننده بودیم ولی به علت روند گیم پلی بازی شاید
بسیاری بازی رو تا نصفه رها کردند ولی اینبار سازندگان بازی با درس گرفتن از این نقطه ضعف شماره گذشته داستان قوی و زیبای این سری رو با روند گیم پلی جذاب و متنوع امیخته اند تا شما هم از داستان بازی لذت ببرید و هم از گیم پلی ان .
در شماره یک شما از همان ابتدا میدانستید که تا انتهای بازی ماموریت دارید که 9 تن از اشخاص مهم رو از بین ببرید تا به پایان بازی برسید ولی این بار یوبی سافت خواب های دیگری از روند بازی و نحوه روایت داستان برامون د