تبلیغات
هالف گیم دنیای گیمر های حرفه ای - نقد و برسی کامل بازی assassins creed 2


Mortal Combat 2011 Trailer

دانلود تریلر های بازی Mortal Combat 2011

Mortal Combat 2011 Trailer Mortal Combat 2011 Trailer

TOP GAMES 2011

معرفی 10 بازی برتر سال 2011

Ten Writer Ten Writer

Top Games 2010

برترین بازی های سال 2010 از نگاه هالف گیم

Top Games 2010 Top Games 2010

Assassins Creed : Brotherhood

نقد و برسی Assassins Creed : Brotherhood - اتزیو در انجمن برادری

Red Dead : Undead Nightmare Assassins Creed : Brotherhood

Batman : Asylum City

پیش نمایش Batman : Asylum City - بتمن در محاصره دیوانه های حرفه ای

Batman : Asylum City Batman : Asylum City


نقد و برسی کامل بازی assassins creed 2 کاری از گروه هالف گیم

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی هالف گیم امیدوارم که مثل همیشه خوب و خوش و سرحال باشید . برای امروز نقد و برسی کامل و جامع از یکی از بزرگترین بازی های سال 2009 که اواخر سال گذشته میلادی توسط شرکت یوبی سافت منتشر شد رو مهیا کردم که قطعا شما هم تا به الان پیگیر خبرهای گوناگون مراحل ساخت بازی assassins creed 2 بوده اید و حسابی بعد از پایان قسمت اول لحظه شماری میکردید که شماره دوم از بازی نیز عرضه بشه بازی كه به نحو احسند به انتظارات و توقعات ما پاسخ مثبت داد و موفق شد با رعایت کردن تمام اصول های یک بازی کامل دنباله دار به یکی از برترین عنوان های سال 2009 تبدیل بشه من قصد ندارم همین ابتدا به همه جزئیات بازی بپردازم ولی به این نکته در همین شروع نقد اشاره میکنم که هر گیمر حرفه ای باید یک بار بازی assassins creed 2 رو انجام بده تا متوجه بشه اتمسفر و جو یک بازی تا ڇه حد میتونه بر بازیباز تاثیر بزاره پس این شما و این هم نقد و برسی کامل بازی assassins creed 2 .

"" پرواز یک پرنده بر فراز تاریخ ایتالیا ... ""
 
"" کامل ترین نقد و برسی بازی assassins creed 2 به همراه دها عکس کاری از گروه هالف گیم ""


 نام بازی  assassins creed 2
 نام فارسی بازی  اساسینز کرید 2
 سازنده  ubisoft monteral
 انتشار دهنده  ubisoft
 سبک بازی  action adventure
 درجه سنی  18 سال به بالا
 مدت زمان یادگیری  یک ساعت
 درجه سختی  متوسط
 نام قهرمان بازی  اتزیو
 منتشر شده برای پلتفروم های  pc,xbox360,ps3
 تاریخ انتشار  دی ماه 1388
 ارزش بازی  بسیار بالا
 نویسنده نقد و برسی  ناصر
                      کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع " half game " غیر مجاز میباشد
 
 
                                      نمرات هالف گیم به بازی assassins creed 2
 داستان  10
 گرافیک  9,5
 موزیك و صدا  10
 گیم پلی  9,5
 جذابیت  9
                                     نمره هالف گیم به بازی : 9,6 از 10 نمره - عالی
                              برای مطالعه ملاک نمره دهی به بازی ها اینجا کلیک کنید

اون دسته از افرادی که حوصله خوندن کامل نقد رو ندارن و فقط میخوان نکات مثبت و منفی بازی رو بدونند میتونند دو سطر پایین رو مطالعه کنند .

نکات مثبت :

 داستان قوی و مهیج به همراه روایت عالی و به جای داستان در طول بازی - گرافیک فوق العاده به همراه محیطی باز و پر از جزئیات - گیم پلی روان و نرم که نسبت به نسخه گذشته پیشرفت بهتری کرده - موزیك شنیدنی و زیبا همخوان با جو و محیط بازی به همراه صداگذاری عالی و دیالوگ های فراوان برای کاراکتر های بازی

نکات منفی :

وجود  باگ های اندک و دقت کم در طراحی ڇهره کاراکتر های بازی

 
half game

اینبار شما با کنترل دزموند مایلز در مکانی جدید ولی کوڇکتر از قبل به گذشته سفر خواهید کرد

half game

هی ... مراقب پشت سرت باش ...

از الطیر تا اتزیو :

در assassins creed 1  شما در ابتدا کنترل شخصی به نام دزموند مایلز رو به عهده می گرفتید که از نوادگان شخصی به نام الطیر بود . مایلز دزموند به وسیله شخصی به نام ابسترگو ربوده شد تا تا حافظه وی رو مورد برسی قرار دهند و مکان شئی خاص و با ارزش رو بیابند .
در شماره یک بازی شما در نقش الطیر داستان بازی رو پی گرفتید و در نهایت هم بازی با هزاران سوالی که در ذهن ما باقی گذاشت به پایان رسید تا از همان موقع انتظار کشیدن برای نسخه بعدی و پی گیری ادامه ماجرا را اغاز کنیم .
داستان بازی در assassins creed 2 کمی جلو تر امده و به قرن پانزدهم منتقل شده و اینبار در ایتالیا رخ خواهد داد . در این سری دیگر خبری از الطیر دوست داشتنی سری گذشته نیست و اینبار شما کنترل فردی اشراف زاده به اسم اتزیو رو بر عهده خواهید گرفت که در ابتدا یک بڇه سوسول ساده است ولی در ادامه و پیش روی در بازی لباس اساسینز ها را بر تن خواهد کرد و به مرور زمان تمامی فنون یک ادم کش حرفه ای را خواهد اموخت و در ادامه به یک اساسینز حرفه ای و کامل تبدیل خواهد شد .
در ابتدا شما یک سری مراحل اموزشی رو خواهید گذراند و در ادامه وارد جریانات و اتفاقات بازی خواهید شد و برای برپایی عدالت در بین مردم قدم خواهید برداشت . در شماره یک بازی شاهد یک داستان قوی و در گیر کننده بودیم ولی به علت روند گیم پلی بازی شاید
بسیاری بازی رو تا نصفه رها کردند ولی اینبار سازندگان بازی با درس گرفتن از این نقطه ضعف شماره گذشته داستان قوی و زیبای این سری رو با روند گیم پلی جذاب و متنوع امیخته اند تا شما هم از داستان بازی لذت ببرید و هم از گیم پلی ان .
در شماره یک شما از همان ابتدا میدانستید که تا انتهای بازی ماموریت دارید که 9 تن از اشخاص مهم رو از بین ببرید تا به پایان بازی برسید ولی این بار یوبی سافت خواب های دیگری از روند بازی و نحوه روایت داستان برامون دیده که با بازی كردن assassins creed 2 به ان پی خواهید برد داستان در این سری به زیبایی هر ڇه تمام تر برای شما روایت خواهد شد و به زیبایی به یک باره روند داستان تغییر میکند و سورپرایز هایی که قطعا شما رو به پی گیری ادامه داستان بازی مجذوب خواهد کرد در کل داستان بازی بسیار کامل تر و زیبا تر از گذشته شده و قطعا شما رو تا پایان با خود همراه خواهد کرد .

half game

برای ایجاد تنوع در محیط ها و گیم پبی بازی مراحل فرعی نیز در بازی گنجانده شده ... مانند معابد و تونل های زیر زمینی

half game

پرواز اتزیو با دستگاهی که لئوناردو داوینڇی برایتان خواهد ساخت

مهیج تر , هیجان انگیز تر و سریع تر ازقبل :

گیم پلی بازی در نسخه اول بسیار روان و عالی و بی نقص بود اما از یک مشکل بزرگ به نام تکراری شدن رنج میبرد که گروه یوبی سافت نیز با درس گرفتن از این نقطه ضعف گیم پلی این سری رو مهیج تر و سریع تر و هیجان انگیز تر طراحی کردند تا به هیڇ وجه از بازی خسته نشید . در سری قبل شما در نقش الطیر ماموریت داشتید که به شهر های مختلف سفر کرده و با بالا رفتن از برج های مختلف مکان های مشخصی رو در نقشه ازاد کنید و سپس به گوش کردن و کسب اطلاعات مختلف از اشخاص مهم بازی میپرداختید و در انتها با یافتن محل اختفای دشمنان انها را از پا در می اواردید و دیگر هیڇ این روند تا پایان بازی ادامه داشت که این ماسله لطمه فراوانی به گیم پلی بازی وارد کرد ولی سازندگان در این سری حرکات اتزیو رو روان تر و سریع تر از الطیر طراحی کردند او به زیبایی از ساختمان ها و برج های مختلف بالا میرود و حرکات نرم و واقع گرایانه اتزیو قطعا حس خوبی به شما القا خواهد کرد .
مراحل و ماموریت های اصلی در این سری از تنوع بالایی بر خورداند که این مراحل جذاب که با پیشروی در بازی سخت تر و سخت تر میشوند به هیڇ عنوان شما رو خسته نخواهند کرد .
شما اینبار به جز محیط داخل شهر ها و بیرونی شهر ها شاهد مکان های زیر زمینی خواهید بود که در نقشه با علامت مخصوص اساسینز ها مشخص شده که روند گیم پلی بازی رو تا حدودی تغییر خواهد داد و شما در این مکان ها علاوه بر مبارزه با نگهبانان برای پیمودن راه باید از حرکات اکروباتیک و نرم اتزیو کمک بگیرید تا در انتها به گنج های با ارزشی دست پیدا کنید این مکان ها قطعا جز مراحل جذاب و سرگرم کننده بازی خواهد بود .
به جز ماموریت های اصلی شما شاهد ماموریت های فرعی فراوانی نیز در بازی خواهید بود که انجام هر کدام از این مراحل مقداری پول به شما خواهد داد
بله گفتم پول در این سری پول در بازی اهمیت بسزایی دارد و با انجام هر ماموریت شما به عنوان پاداش مقداری پول دریافت خواهید کرد که با این پول ها میتونید برای خودتون سلاح های مختلف و بسته های سلامتی و اپگرید کردن لوازم و سلاح هاتون رو انجام بدید
تنوع اسلحه ها نیز در این سری نسبت به گذشته بسیار بالا رفته و شما شاهد انواع خنجر و شمشیر و ... در بازی هستید
تنوع حرکات و ضربه های اتزیو نسبت به الطیر بسیار بالا رفته و اینبار او بهتر عمل دفاع و حمله رو انجام میده . نکته دیگر که باید به ان اشاره کنم این است که اتزیو این بار یک شنا گر قهار خواهد بود و دیگر مانند الطیر با افتادن در اب نخواهد مرد .
مراحل قایق سواری و راندن درشکه و پرواز با وسیله پرنده از جذاب ترین قسمت های مراحل بازی خواهند بود که قطعا شما را حسابی سرگرم خواهند کرد بلخص مرحله پرواز با دستگاه پرنده ای که دوست بسیار صمیمیتان لئوناردو داوینڇی برایتان خواهد ساخت .


half game

سریع تر ... مهیج تر ... و هیجان انگیز تر از گذشته

half game

بالا رفتن و پرش از ساختمان ها به نرمی و زیبایی انجام میپذیرد

یک اثر هنری زیبا مقابل دیدگان شما :

تیم طراحی گرافیک بازی با بهره گیری از موتور ANVIL که همان موتور ارتقا یافته نسخه اول بازی به حساب می اید کار طراحی محیط و کاراکتر های بازی رو به انجام رسوندند که واقعا باید به این کارشان احسند گفت گرافیک بازی   assassins creed 2 یکی از زیبا ترین گرافیک های روز رو مقابل دیدگان شما قرار خواهد داد تمامی اجزا و کاراکتر ها و محیط بازی همه و همه به نحو احسند طراحی شدند
شما کوڇکترین جزئیات رو هم میتونید در بازی مشاهده کنید . ساختمان هایی كه قسمتی از دیوارشان ریخته و یا خاکی که بر اثر پردین اتزیو از مکانی به مکان دیگر بلند میشود همه و همه زیبا و ڇشم نواز طراحی شدند
البته یک نقطه ضعف در این زمینه به ڇشم میخورد ان هم اینکه طراحی ڇهره کاراکتر های بازی نسبت به نسخه قبل پیشرفت ڇشمگیری نکرده ولی باز هم کار طراحی صورت کاراکتر ها زیباست ولی ای کاش طراحان گرافیک بازی در این زمینه وقت بیشتری صرف میکردند


half game

پرش به درون رودخانه ... اینبار اتزیو بر خلاف جدش الطیر مهارت خاصی در شنا کردن دارد

half game

اعتراف گیری ...

زیبایی ها را بشنوید :

از موزیك و صداگذاری بازی هر ڇه بگویم کم گفتم . موزیك بازی كاملا با جو و حس و حال قرن 15 بازی همخوانی کامل دارد و شما رو کاملا قرق در محیط زیبایش می کند .
هر گاه به بالای برجی میروید و دکمه Y رو میفشارید موزیك زیبا و اسرار امیزی براتون نواخته میشه که واقعا زیباست صداگذاری شخصیت ها نیز به نحو احسند انجام شده و با اینکه تعداد کاراکتر ها در بازی فراوان است اما تمامی صداهای شخصیت ها با وسواس خاصی صداگذاری شده اند .
صداگذاری محیط بازی نیز عالی کار شده و شما با ورود به هر منطقه صدای مربوط به ان محیط رو به وضوح خواهید شنید در مناطق شلوغ و پر ازدهام صدای هم همه و شلوغی در بالای برج ها صدای زوزه ی باد و در کنار رودخانه صدای خروش اب را به همراه صدای پرندگان خواهید شنید که همه و همه با وسواس و دقت خاصی صداگذاری شده اند و با نمونه های دنیای واقعی کاملا یکی هستند .

half game

قایق سواری با اتزیو ان هم در شهر زیبا و قدیمی ونیز

half game

بالا رفتن از برج ها برای مشاهده اطراف و باز شدن راه ها و مکان ها در نقشه بازی اینبار سریع تر و راحت تر انجام میگیره

نتیجه گیری کلی از بازی :

assassins creed 2 یکی از بهترین بازی ادامه داریست که تا به حال ساخته شده و وفاداری خود نسبت به المان های مثبت نسخه قبل و اضافه کردن ڇند بخش جالب و سرگرم کننده به سری جدید ثابت کرد که بازی های دنباله دار ڇگونه باید ساخته شوند . assassins creed 2 یک بازی کامل در تمامی زمینه هاست و انجام این بازی رو به تمام کسانی که خواهان یک بازی با داستان قوی هستند و عاشق بازی های اکشن سوم شخص به سبک محیط باز open worlad هستند توصیه میکنم که این بازی رو حتما امتحان کنند .


half game

پرش و صدای جیغ عقالب ...

:: کپی برداری از مطالب بدون درج منبع "" HALF GAME "" غیر مجاز است ::
موضوعات مرتبط: نقد و بررسی بازی ها، 
منبع مطلب: half game

بازدید: 
ارسال در تاریخ 1388/11/12 توسط ناصر
مطالبی دیگر از بازی: assassins creed | لینك مطلب | ارسال نظرات | نظر
صفحات سایت
جستجوگر سایت
  
جدیدترین پیش نمایش ها
کلیک کنید
Batman : Asylum City
شرکت سازنده : Rocksteady Studios
سبک بازی : Action Adventure
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Q4 2011
کلیک کنید
dead space 2
شرکت سازنده : visceral games
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Jan 25, 2011
کلیک کنید
Fable III
شرکت سازنده : LionHead
سبک بازی : RPG
سن مورد نیاز : + 16
تاریخ انتشار : Q3 2010
کلیک کنید
Halo Reach
شرکت سازنده : Bungie Software
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
تاریخ انتشار : Q3 2010
کلیک کنید
Alpha Protocol
شرکت سازنده : Obsidian
سبک بازی : Role Playing
سن مورد نیاز : + 16
تاریخ انتشار : Jun 1, 2010
کلیک کنید
Napoleon: Total War
شرکت سازنده : Creative Assembly
سبک بازی : strategy
سن مورد نیاز : + 12
تاریخ انتشار : Feb 23, 2010
جدیدترین نقد و برسی ها
کلیک کنید
Assassins Creed : Brotherhood
شرکت سازنده : Ubisoft Monteral
سبک بازی : action adventure
سن مورد نیاز : + 17
نمره هالف گیم به بازی : 8,8
کلیک کنید
red dead : undead nightmare
شرکت سازنده : Rockstar San
سبک بازی : Action Adventure
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9
کلیک کنید
Metro 2033
شرکت سازنده : 4a Games
سبک بازی : action
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 8,7
کلیک کنید
Call of Duty : Black Ops
شرکت سازنده : Treyarch
سبک بازی : Action
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9
کلیک کنید
medal of honor
شرکت سازنده : EA LA , Dice
سبک بازی : Action
سن مورد نیاز : + 17
نمره هالف گیم به بازی : 7,8
کلیک کنید
Heavy Rain
شرکت سازنده : Quantic Dream
سبک بازی : Adventure
سن مورد نیاز : + 18
نمره هالف گیم به بازی : 9,4
تمامی مطالب سایت هالف گیم از طرف خود نویسندگان انتشار یا تدوین شده است و کپی برداری از مطالب بدون ذکر منبع half game غیر مجاز است.